Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 08:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nic specifickyho nebudem potrebovat Very Happy nebudem to udit.hlavne aby to bylo suchy mad


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 10:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Byť jsem dorazi opožděně a místo srazu si prohlédl sám, musím s Fidem souhlasit, vypadá to fakt dobře. Teď už jenom to počasí Very Happy . Pepíno, ty pěkně opálený kluci tam budou i v době srazu? Měl jsem za to, že tam budeme sami. Vcelku mě nevaděj, jen abychom si nemuseli v noci hlídat motorky já ti dám! . Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 10:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pani domaci je tam ma na zkousku a nevi,jak to s nimi bude.Ale pokud tam nejaky budou tak prej max 20kousku a ty si snad ohlidame Very Happy


  
HondaMCH

Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 10:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak o tom jsem na 100% přesvědčenej Very Happy . Fido, jak jste se dohodli s Navim na navigaci, mám teda připravit ten karton? Případně kolik? Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 12:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli mas karton,tak asi ano.Dame ho jako podklad pod cedule.Navi to ma priparvene ve formatu A3 a zalisovane v plastu,takze to vypada paradne.Takze karton pripadne pod to,aby se nam to na sloupu neohybalo.


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 12:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

...tak zas 2x mad


  
Lexani

Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 12:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK, není problém. Kolik bude cedulí? Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 16:06  Předmět: Skvělý ! vypadá to fakt dobře Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj chlapáci právě sem se vrátil z Hradu koukám, že diskuse konečně věcná. Takže černochu je tam zatím 40 vozí je do Foxcomu v Pardubicích na tu akci jak už napsal Fido mělo by jich tam být maximálně 20 a budou v samostatný budově ale není to na 100% tak proto domácí zatím nenabízí druhou zděnou budovu. Co se týče kartonů na cedule bude jich potřeba asi 20 ks, gril je v pohodě a je tam dostatek tvrdého dříví, rošt se dá použít taky kdybychom chtěli opékat klobásky. Ubytování si zaplatí každý po příjezdu a taky si bude mít možnost objednat stravu a koupit stravenky, budou vařit jenom pro nás, takže výběr by měl být ze dvou jídel. Jinak všech jsme omrkli, tak jak jsem slíbil Pepínovi. Hala je dostatečně velká a na podium se vlezou i nějaké motorky ale to se upraví až po příjezdu v pátek. Musím teda pochválit Pepína za to pěkné prostředí. Vytyčovací kolíky nám poskytne domácí a pásku zabezpečím. Tak asi tak v krátkosti. Všem přeji hezký zbytek dne.

PS: pro ty co byli na vyjížďce tak jsem to v Praze ustál.


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 16:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

K těm Rumunům,jsou tam jen do 20.10. a pak by měli jít na jiné ubytování,proto že to prý mají daleko do práce,všechno to jsou dělníci na montáž elektronických přístrojů a prý všichni slušní ,nepijou,ven skoro nechodí,makají na 2 směny po 20 lidech.A stále tam mají svého šéfa.Tak že kdyby se prodloužil jejich pobit do doby kdy tam budeme tak si to ohlídá sám.
Nevím jestli jsem dodal dostatek vysvětlení,když tak pište. song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 16:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo a 45 členů mají rezervaci ve zděném ,ale kdo bude chtít do chatky nebude problém.Všechny klíče od jakéhokoliv ubytování budu mít u sebe.Tak že kdo přijede tak mě vyhledá-to nebude problém ,budu všude,a podle toho kde bude chtít bydlet dostane klíče.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr