Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 srpen, 2007 07:57  Předmět: Hustýý nemyslí cenu benzínu ale cenu motorky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mirek napsal PS: Jen ta peněženka dost trpí.

To myslel pořizovací cenu VTX1300 hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pepik629
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 21 září, 2007 14:34  Předmět:  Srovnání Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jistě jsou pohodlnější motorky než VT600, ale my, co jsme byli odkojeni Pérákem a max. kývačkou, si vážíme šestistovky. Kdo jel na Péráčku 50 km po dnešních komunikacích ví o čem je řeč. Ale i na něm se rád svezu a pak přesedlání na VéTéčko je úplná báseň.


  
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 září, 2007 23:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

musím řic že pro jednoho je 600 dobrá pro dva už to tak není moc se řadí sám mám 750 a jsem spokojenej jediny kdy mi to vadí je když potřebuju přidat tak to dýl trvá ty silněší lepe akcelerují to je pohoda ba to nemá chybu ale když se jezdí v koloně je to jedno stejně jedou všichni tak kolem osmdesáti tak to stačí


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 září, 2007 07:42  Předmět:  tak i já přídám názor Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na VT 600 jsem nejezdil ale měl jsem vyrážku 535ku.

+ VT1100 sedí na vodě, neplave v kolejích, boční vítr necloumá,netlučeme se přilbami, delší dojezd v jednom i ve dvou, více nákladu ji tolik neovlivní..

- je to těžší motorka, horší manipulace na místě, vracáky okolo nohy, na trávě, zaflekování v malé rychlosti při plném rejdu problém.

nejsem žádný Rambo a IMHO přesedlat na VT1100 není problém

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 17 říjen, 2007 21:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr D napsal:
moc bych je ani neporovnával,obě patří ve svém objemu , datu výroby a spolehlivosti ke špičce.

perfektně napsáno Smile
mě na jedenáctce vadí pouze že na véčkový dvouhrnec táhne málo odspodu a musím poměrně často řadit, někdy si připadám jako na nějakém naháči.
Jinak plná spokojenost, libovej zvuk, výhody kardanu, neumim si predstavit mit tam řetet a pořád se o to starat....to s hlučnou převodovkou, tak s tím souhlasim, přeřazení mezi jedna a dva bez pazvuku je téměř nemožné....
a s tím pohodlím zas tak nesouhlasím, uz po těch 150 kilácích stavim někde na cigáro protože mám z toho dřevěnej zadek, je tam origo sedlo a není nijak prosezené...spotřeba taky sedí , výkon na 1100 se mi nezdá nijak moc, tímhle disponují dnešní šestikila, ale myslím že je dostačující, z mírné kopce sem s ní mazal 180 Smile celkově sem s 1100 konkretne C2 spokojen...koupi doporučuji, šestku sem nechtěl protoze mi bylo jasny ze pristi sezonu bych chtel neco silnejsi a i vzhledově větsího Smile no a do zatáček se ji dvakrát moc nechce no, to je pravda...
tak asi takhle 8 bodů z deseti Smile)


  
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 17 říjen, 2007 22:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to calif -to sedlo mi taky nesedí,pokukuju po mustangovi,nebo corbinu... mad


  
Lexani

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 17 říjen, 2007 23:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to Mareček -sedla-www.motomania.cz-autočalovnictví Pagač


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 říjen, 2007 09:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bari napsal:
Akorát se trochu divim Mirkovi, vždyť ta VTX 1300 je stříkačka, ne?. Tak spotřeba by měla být na úrovni VT 1100, nebo níž? Nebo jsem se pomýlil?

Ahoj. Very Happy


Ani jsem nezaregistroval, že tady řešíte moje VTX. Řeč byla samozřejmě o pořizovací ceně, co se týká provozu, tak nevidím téměř žádný rozdíl oproti předchozí VT750 nice , no spotřeba je možná o něco vyšší. Tak jak to sleduju, pohybuje se někde v rozmezí 5-6l. Ale požitek super. song Jinak - stříkačka to není - zlatej karbec. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 18 říjen, 2007 15:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pavel Mareček napsal:
to calif -to sedlo mi taky nesedí,pokukuju po mustangovi,nebo corbinu... mad

No já můžu jenom pokukovat Sad


  
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 říjen, 2007 10:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO Pepíno:
to Mareček -sedla-www.motomania.cz-autočalovnictví Pagač

Pepíno už o hell tom mluvil


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 19 říjen, 2007 12:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já vím,že o tom Pepino mluvil,ale od nikoho jsem neslyšel,jak se na tom sedí ve srovnání se sedlem firemním.Na rozdíl od mustangů,na které jsem si pročetl desítky ohlasů,v 99% to byly chvalozpěvy.Nejde mi o jiný vzhled,ale o jinou konstrukci a mám obavu,že pokud mi udělá sedlář sedlo na starou kostru,tak ten rozdíl příliš markantní nebude.Takže tak... hell


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr