Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 01:38  Předmět:  Airoh TR1 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak sem taky hodim swojí přilbici.

Šel jsem do obchodu pro nowou přilbu, bo můj z tenkýho laminátu wymodelowanej nacistickej škopek už nestačil bezpečnostním požadawkům. I gdyž se s nim jezdí suprowě.....ale to jindy.
Šel jsem s jasny cílem - Mathise, nebo Warrior. Wyzkošel jsem si hodně zawřenejch přileb, a tyhle dwě se mi jewili jako přijatelný. Přijatelný s odporem protože nemam wůbec w lásce zawřený welký těžký přilby. No ale chyba, gdyž jsem si warriorku naposled zkoušel, tak jsem uwiděl naprosto hnusnou-až-krásnou přilbu. Wodložil jsem Warriora do regálu, a už se na něj neotočil.

Přilba mi připomíná něco jako pilotní helmu s orlím zobákem, a očima wážky. Zobák se dá oddělat, je na dwou poměrně jednoduchých úchytech. Ale ne tak jednoduchých abyste to zwládli za jízdy. A i bez zobáku wypadá pěkně.
Díky welkému plexi si můžu parádně prohlížet roštěnky u silnice, i kontrolowat kšiltowkáře w autě přede mnou. Celkowě přilba wýborně wětrá, až tak do 110km/h, pak se wětříček mění w docela rámusící uragánek. A od rámusu neochrání ani zawření obou wětracích nácuců.
Bohužel při nočním dešti, zrowna w počasí gdy se to hodí nejwíc, mlží. A ne trochu. Newim, jestli to wyřešej ruzný příprawky proti mlžení, nezkoušel jsem. Ale ani oba ofuky nepomůžou. Jedině pootewření plexi.
Tim se dostáwam k aerodynamice. Ta je slušná. Ani při rychlostech kolem 170, moc netahá. I gdyž to nemůžu pořádně posoudit, protože w takowou chwíli prakticky wisim za řídítkama jako praporek. Ale gdyš si otewřu to zmíněný plexi, i jenom na skulililinečku. Tak mi naplní oči prudký nápor wětru. Bohužel mi to přijde skoro horší, než gdyž jedu bez přilby...... Policajti rozumějí jako na zahradě :-)
Ale co je absolutní bomba je wytahowací černý plexi. Už je to skoro normální wěc, ale pro mě to bylo nowý. Takže jsem z toho byl wyplesklej asi měsíc, a furt si s tim hrál. Takže zatěžkáwací test mechanizmu je asi prowěřenej kwalitně.
Jinak ani s tim staženym černym plexi a wytaženym čirym při rychlostech tak nad 40km/h se moc nemění pocit, že přilba zbírá wšechen wzduch ze širokýho okolí, zrychluje ho, a háže mi ho přímo do obličeje.

Hmmm co bych ještě: Plexi chodí hladce, zámek působí docela bezpečně. ze začátku mě tlačil řemínek, ale chce ho to jenom spráwně dát. Gdyž jsem se uklidnil w nadáwkách na jednu kámošku, co mi brutálně wyrwala wnitřek wystýlky, tak jsem zjistil, že se dá docela jednoduše wyjmout, a následně wyprat.
Dělá se we třech wariantách :
1...Jednobarewná matně černošedá (mám), a matně stříbrná
2...dwoubarewná bílo-šed.......ale co se s tim budu wypisowat: http://www.airoh.biz/eng/start.html
Je w sekci modular helmet.
Test odolnosti materiálu naštěstí nemůžu zhodnotit, takže to je asi wšo. Přilba wýborná, a za cenu okolo 5.000. Jsem maximálko spokojenej.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 01:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

...


TR111.jpg
 Komentář:
..
 Velikost:  52.48 kB
 Zobrazeno:  11818 krát

TR111.jpg



Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 09:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vypadá docela dobře taky musím koupit novou belinu a uvažuju o Airohu mám vybranou zatím Airoh fly Phone zatím sem ji neviděl naživo jen na netu ale nevypadá špatně jestli ji časem koupím tak napišu postřehy Very Happy


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 10:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já mám asi křivou hlavu, protože v AIRu jsem měl nos bokem.... jinak jsem jí chtěl

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 18:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prawda, gdyž si ji nasadim tak jak si myslim, že je dokonale symetricky, tak mam woprawdu nosan mimo "osu". Ale na druhou stranu, než mi utíká normálně !!!! Think


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 18:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já měl ve vykrojení plexi levou tvář a nos bokem Embarassed

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 18:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No já widěl dokument, gde študowali sexuální přitažliwost mužů, a zjistili, že ženy nejwíc přitahují symetrický chlapi. Díky airohu chápu, PROČ MĚ NIGDO NECHCE!!!!! Přeměřil jsem to snad šestkrát, abych se ujistil, že je křiwá přilba, a ne já......


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 prosinec, 2006 14:39  Předmět:  Přilba Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Simon. Přilba vypadá moc dobře, ale osobně si myslím, že patří k jinému motocyklu než je Shadow.
chopper


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 prosinec, 2006 18:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

hmmm, na shadowku mi taky moc nepasuje, ale určitě zajímavej kosek to je :-) Dancing


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 prosinec, 2006 04:55  Předmět:  přilba Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak to máš zas úplnou pravdu Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 prosinec, 2006 07:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Souhlas s váma, teda pokud jezdíte tak jako Já chopper
Jenže, pokud létáš přízemním letem jak Tomahowk (nízko letící střela), je zcela na místě Brick wall .


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 prosinec, 2006 19:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mno podle mě se na šediwku nehodí ŽÁDNÁ integrála, proto jsem ani moc neřešil jak to wypadá w kompletu.

Jinak si myslim, že to newypadá wůbec zle. Uwidíte, až se uwidíme.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 prosinec, 2006 19:28  Předmět: Skvělý ! Přilba Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vůbec se stým netrap , hlavně že jsi spokojen ty. song Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2007 01:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem viděl naživo limitovanou edici Airoh TR 1 Chrome.
Vypadá úžasně, ale dokážu si jí představit tak na nějaký přestavbě.
Chtěl jsem sem hodit obrázek, ale zas má nějakou jinou příponu, tak se mrkněte třeba na http://www.motorgoedkoop.nl/motor-onderdeel/833.htm

Image


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2007 08:51  Předmět: Skvělý ! Airoh TR 1 Chrome Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Simox. Moc pěkná. Good
No pro ježdění s moji láskov se moc nehodí. Enjoy
Ale jinak fakt super. Cool


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 27 říjen, 2007 15:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

líbí se mi ... když člověk jede dálku tak je to víc než nutné...


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr