Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 20 listopad, 2007 13:14  Předmět: Nápad Zkusenost s nakupem na ebay.com Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rad bych se s Vami podeli o zkusenost s nakupem na ebay.com a nasledne s dopravou do Cech.Podotykam,neni to pro zkusene harcovniky.Ja takhle nakupoval prvne a jsem mile prekvapen.Bohuzel nabidka evropskych firem s prislusenstvim stale za tou americkou pokulhava,takze jsem si vyhlidl na ebay operku s nosicem na spirita (provedeni,ktere neni moc obvykle).Zridil jsem si svuj ucet a vydrazil.Vzhledem k tomu,ze namam PayPal a dale,ze prodavajici zasila pouze po americe jsem na netu nasel firmu: zasilkovasluzba.com , kde po provedeni registrace ziskate fiktivni adresu v USA a po slozeni penez na jejich ucet za Vas provedou uhradu za aukci.Vzhledem k tomu, ze jsem kupoval 2veci od stejneho prodejce,jsem mel postovne po USA na svoji fiktivni adresu zdarma (jde o prirazenou adresu zasilkove sluzby).Ihned po obdrzeni baliku na tuto adresu jsem byl vyrozumen a mohl jsem si sestavit zasilku dom.Vyuzil jsem moznosti odstraneni puvodni faktury (cca.250dolacu)a nechal jsem si balik poslat s uvedenou hodnotou na 70dolacu (pojisteny jsem ho mel,ale na plnou cenu)na adresu meho rod.prislusnika (jako darek Very Happy ).Balik odesel z USA 8.11. a dnes dorazil.Vse naprosto v poradku,bez cla a bez dph hell Tot ma cerstve nabíta zkusenost,tak treba se bude nekomu hodit.
Perla na zaver:5.11. jsem posilal balik Ceskou postou do F.Mistku a dorazil teprve 16.11. po x urgencich mych a adresata,no proste vivat Ceska posta mad mad


  
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 listopad, 2007 14:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je neuvěřitelné co český člověk dokáže vymylet, aby dosáhl svého. Smekám před tebou Fido. Good


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 20 listopad, 2007 14:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dik Very Happy Jen mi proste prijde ujety system placeni cla a dph z celeho baliku,tzn. i postovneho z USA semka.Myslim,ze ta firma to ma docela zmakly Very Happy


  
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 listopad, 2007 16:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ty to máš registrovanou placenou službu, nebo zkušebně na měsíc?

Já o tom taky uvažoval, ale zas tak často nenakupuju.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 20 listopad, 2007 18:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prozatim jsem to mel na mesic zadara a ted zvazuji co dal.V diskuzi jsem tam nasel moznost schranku tzv.uspat pouze za 1dolar mesicne a pokud budu neco dalsiho chtit,tak ji znovu vyuzit.Ted jsem to poprve zadarmo vyzkousel a fakt to funguje Very Happy


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 listopad, 2007 18:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jdu kupovat pár věcí za dost vekou částku a zaručeně to využiju

znal jsem to, ale uuuplně zapomněl. DÍK, právě v čas se to hodí


možná si jí budu platit platit stále, nakupuju lecos přes net

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 20 listopad, 2007 18:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

myslim,ze to je docela bezva sluzba,protoze fakt nekdo proste mimo louzi nechce posilat a tohle to krasne vyresi hell


  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 21 listopad, 2007 13:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido, super, já mám zkušenost jen po Evropě, chodí mi věci z Madridu, Istanbulu a ostat. měst a zatím vše ok, nikdy se nic neztratilo

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr