Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 08 říjen, 2007 23:56  Předmět:  Předaleká spojková páčka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdravim, taky mate u 1100C2 tak daleko spojkovou packu, prijde mi jak z nejake tripade Smile mam kratsi prsty takze mackani spojky je pro me utrpeni, nejhorsi je to v zatackach.......narazil sem na rozsirene packy v eshopu miromata, nevite zdali je ta spojkova taky takhle debilne daleko od heftu?? chci si je koupit, nebo nema je primo nekdo osazeny???


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 07:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau,zkus mrknout semka,myslim ze Jerry uz neco podobneho resil tady Pokud jde o ty siroke,tak jsem je mel na svy puvodni 600 a krom toho,ze jsou sirssi to bylo to same co orig.


  
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 11:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dík za zkušenost Smile takže když koupím nějakou tu štelovací spojkovou tak si ji taky múžu přitáhnout ke gripu jak budu chtit?


  
HondaMCH

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 11:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesně tak


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 11:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Simox napsal:
Přesně tak

super Smile dik, takže jestli tady má někdo štelovací spojkovou páčku nebo teda oběSmile tak jestli by mi prosím zdělil kde koupil popřípadě z jakého modelu.....
nebo sedí jako ta brzdova z toho CBR co pise Jerry??


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 říjen, 2007 16:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nejlepší je si vzít origo páčku do prodejny a tam to porovnat. V Hondě nepochodíš to bys musel vědět přesné číslo. Ja byl v Bikers Crownu , ještě by jsi se mohl chytit v Yacomi nebo Y shopu. Co máš v okolí musíš vědět sám. Yacomi je dobrej i přes zrcátka. Ale zpátky k páčkám. Podle katalogového čísla je na 1100 jiná páčka než na 750, takže pozor.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 09:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám velké obavy že tudy cesta bohužel nevede Embarassed Po výměně řidítek mám ten samý problém, na spojku došáhnu jen konečky prstů. Po mnohých dotazech na štelovácí páčky jsem byl utvrzen že NEŘEŠÍ !! možnost přiblížění páčky k heftu ale pouze její "KROK" pláč Jediné praktické řešení jsem v praxi viděl v Brutálnim ohnutí (přiblížení) buď prej praskne,nebo vydrží Sad dost drsný experiment. Tak bych byl potěšen kdyby se nám tu povedlo něco vykoumat song


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 12:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Aha, dotaz špatně pochopen.

Stejně se ale nabízí ještě řešení, že by se podložkou (popř navařeninou) vymezil doraz páčky v uvolněné poloze. Pak by se doladila samotná funkce a bylo by.....

A nebo ohnout. Ale to bych určitě pořádně prohřál. Ale POŘÁDNĚ !!!


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 04 prosinec, 2007 11:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no tak sem tam kde sem byl Sad ohýbat se mi to nece, myslim ze by to bylo poznat na vzhledu, a na to ja sem puntickar Smile ta navarenina, no nevim, vznikla by tam asi dost nehezka mezera, ale uz to zni lip.......sakra, proc to tak blbe udelali , kazdy nema prsty jak orangutan, kamos ma devitku horneta a tam opravdu nemam problem, pri jizde me to depta, hlavne treba v zatackach je to dost nebezpecny, kdyz musim cele zapesti vykloubit abych poradne pritahl packu, v tu chvili drzim vvlastne levy heft vicemene jen za palec Sad


  
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 prosinec, 2007 08:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mění se nejenom krok, ale i vzdálenost.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 prosinec, 2007 09:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Karlos napsal:
to calif:
nic ve zlým ale nejsi tak trochu postižen na ruce.?? spojková páčka, pak zase rukavice bez podšití- být tebou koupím scooter shadow 50ccm tam spojka není mad
moje manželka měří 155 a tak malý ruce jsi neviděl a na spojkovou páčku dosáhla i na VT 1100 i VT600, a dokonce můj 5ti letý syn který váží 18kg a je hodně malinkej spojku taky zmáčkne. samozřejmě ne za jízdy. chopper
nebo si kup HD tam jde namontovat automat. převodovka.
nenaser se ale řešíš ještě větší kraviny než já a to je co říct.
děj tam sakra páčku z cbr 600 a hotovo. jinou stejně nenajdeš.
Shocked Shocked Shocked

rukavice bez dlanove vyztuhy uz mam objednany od bikersmode na zakazku Smile ta spojka je fakt daleko, to vis ze na ni dosahnu, ale oproti dragstaru 650 ktery sem mel pred 1100 shadow je to ku*** rozdil, a je to ku*** dost neprijemny! pro me to neni prkotina, zneprijemnuje mi to dost jizdu, kdyz mam ruku v normalni pozici to znamena ze drzim heft a natahnu prsty, tak tam kde bych mel normalne v teto pozici dosahnout prirozene na packu spojky, na ni dosahnu jen koneckama, to znamena ze abych mohl plně přitahnout packu, musim za ni jit celou rukou...........
kdyz se podivas na rozdil mezi brzdou a spojkovou je to sakra rozdil, jen z pohledu je poznat ze ta spojkova je uplne neprirozene tvarovana a je sakra daleko od heftu!
a nasral sem se Smile Surprised


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 prosinec, 2007 12:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Manželka má stejný problém na jejím Viragu, má krátký ručičky a když se má rozjíždět do kopce ..... Zatím jsem to u ní neřešíl, protože bych ho chtěl časem prodat a kouppit VT600. Ale nějak není čas a akci rozeběhnu asi až začátkem jara. Potom začne teprve to správné štelování.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 06 prosinec, 2007 01:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry, manželku naučíme rozjíždět do kopce i s takovou prkotinou jako je páčka.. Very Happy Very Happy Very Happy


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr