Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 leden, 2008 16:00  Předmět:  U Houmra IV
čt 07 únor, 2008 18:00
Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Měsíc co měsíc, ve stejnou dobu Houmr je tu.

Slečny, dámy a všichni ostatní připravte se, probereme podrobněji Moto 08! Všichni ostatní pomáhají, ale Střeďáci to mají na triku. Sjednotíme názory já ti dám! mad a začneme s přípravou.
Prosím a žádám všechny ostatní, předhoďte své návrhy a výrobní možnosti (termíny akcí a program, letáčky, tiskoviny atd = vzhled, obsah.....................)
Včetně těch, které jsem již oslovil a oni nereagují!!!!

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 10 leden, 2008 22:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hoj,
Mako dobrej nápad. Mám za to, že by už na těch tiskovinách mohli být i konkrétní naše akce které budou jak jsem koukal celkem dvě Sever/Střed a Východ/Jih. Slávek už něco domlouval, tak by to mělo být jen rámcově ujednoceno..


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 leden, 2008 23:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Termín, pokud se nepletu, byl na první setkání určen 6.6-8.6.07., pokud jde o místo konání, pořádá ho jih a tak aby ho už měli pomalu, ale jistě zajišťovat, aby se sraz mohl nejen prezentovat na Motocyklu 2008, ale aby byl sraz v době konání výstavy již prezentován na hlavní stránce SHOC. Jinak na motorkářích se to již plní akcemi a na náš termín jsou již tři akce. Co se týče druhého srazu, měli bychom si u Houmra připravit termín, abychom se mohli domluvit s východem, zatím alespoň kvúli prezentaci.




Naposledy upravil Jerry dne pá 11 leden, 2008 10:05, celkově upraveno 1 krát
Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 09:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mako na ten stojan, jsem se už zaměřil , je rozpracován (70%), tech. dokumentaci nemám, protože, tvořím intuitivně, dej mě 10 dní a hodím fotky i z rozměrama. d'oh!

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 09:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

lidi bacha na OFF TOPIC !!! neničte vlákno

vše okolo motocykl 2008 dávejte sem

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 10:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Omlouvám se, zprávu jsem upravil a toho Houmra tam alespoň vpašoval. Embarassed


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 leden, 2008 13:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Grizzly napsal:
Mako na ten stojan, jsem se už zaměřil , je rozpracován (70%), tech. dokumentaci nemám, protože, tvořím intuitivně, dej mě 10 dní a hodím fotky i z rozměrama. d'oh!


nice nice

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr