Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pepa



Věk: 66
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 62
Bydliště: Tábor-Opařany

Motorka: VT 600 SHADOW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 leden, 2008 19:25  Předmět:  Chromování hliníkových dílů Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj všichni,
pokud si vzpomínáte tak jsem řešil povrchvou ochranu vyleštěných deklů na VT 750 lakem atd. Nakonec jsme na to nechali dát chrom. Dlouho jsem hledal a jednu firmu jsem našel - Galvenn www.galvenn.cz v Praze. Ceny dostupné: 54 Kč za dm2, leštění hodina 620. Udělali mi to na obrátku - asi 2 dni. Je třeba počítat s přebroušením dosedacích ploch (a chrom je tvrdej) a ochránit otvory aby se tam pokovení nedostalo. My jsme to neudělali a tak jsem měl více práce, ale výsledek je výborný. Jednání je vstřícené - kontakt na obch. - Martin Král +420 271 018 245, +420 733 120 823. Třeba se to někomu kdo rád leští více chromu hodí.
Pepa H.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele PepaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 leden, 2008 19:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

52Kč za decimetr je téměř zadarmo. To odstrojím koplet řídítka a vezu tam chromovat všechny hliníkoví díly

prosím tě uveď nějaké příklady jaký díl kolik stál
jestli odbarví nabarvený díl /železo/

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 leden, 2008 22:13  Předmět: Skvělý ! 52Kč za decimetr je téměř zadarmo Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

taky bych měl vážnej zájem hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Pepa



Věk: 66
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 62
Bydliště: Tábor-Opařany

Motorka: VT 600 SHADOW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 leden, 2008 23:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže doplňuji co vím. Železo dělají za 38 Kč za dm2. Barvu umí určitě stáhnout, stejně jako jiné povrchy. Klíčové je leštění. Povrch musí vypadat jako chromovaný. Sám jsem boční kryty na VT 750 (3ks) nejdříve opískoval (zbavení laku a korozí napadených míst) a dále brousil a leštil (ve třech krocích). Pouze leštění bylo asi den a dle vyjádření v Galvenn to chtělo pouze lehce doladit. Udělal jsem si leštičku z 400W brusky na kotouče 200 mm (na internetu asi za 1800 kč - Čína). Dostala zabrat a nakonec jsem musel vyměnit čínská ložiska Very Happy. Takže jako příklad. Chromování 3 bočních krytů na VT 750 stálo 4400 kč, ale to jsem dodal materiál téměř připravený pro chromování. Výsledek byl dokonalý až na díry pro šrouby u ovládání spojky, kde byla vrstav znatelně slabší. Chrom má problémy se dostat do dutin a proláklin. Na motorce to ale není vůbec vidět. Ono to jinak vypadá když na to koukáte z 10 cm. Jak jsem již poznamenal, tak chrom se chytne i tam kde nechcete. Uvnitř krytu minimálně, ale je na těsnících hranách. ty je třeba přebrousit a zarovant na rovné ploše. My jsme to za několik hodin zvládli na skle. Není to splachovací, ale kdo nemá levý ruce tak to zvládne. Výsledke stojí za to. Teď je to VTX 750. Takže hrubý manuál máte. Doporučení - zkuste nejdříve něco menšího.
Odvážným štěstí přeje.
Pepa H.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele PepaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 08 leden, 2008 23:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No ja teď taky hledám firmu na chromování hlinikových páček spojky a brdy. Tak jsem se chtěl zeptat když už na tom chrom mam ale loupe se jestli to tam dokažou sundat a znova nachromovat?Díky Very Happy


  
Pepa



Věk: 66
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 62
Bydliště: Tábor-Opařany

Motorka: VT 600 SHADOW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 leden, 2008 00:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Předpokládám, že to umí stáhnout, ale doporučuji kontaktovat pana Krále - viz. začátek
Pepa H


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele PepaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 09 leden, 2008 09:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ta cena je až podezřele příznivá .... jako podklad dávaj měd?
Taky by bylo dobrý napsat garantovanou tloušťku vrstvy podkladu i chromu.


  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 leden, 2008 10:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepo, máš tu někde fotku jak Ti to udělali?


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pepa



Věk: 66
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 62
Bydliště: Tábor-Opařany

Motorka: VT 600 SHADOW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 00:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,
foto pošlu dodatečně až to bude zcela v hromadě, ještě budem stříkat žebra motoru. Je to ale chrom a zrcadlo se blbě fotí Smile
Jinak na technologii je nejlepší se zeptat přímo dodavatele. Jako podklad tam byl určitě alespoň nikl. Kdo má zájem ať se zeptá přímo pana Krále.
Pepa H.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele PepaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr