Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Mauser



Věk: 55
Založen: 04. 05. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Starý Plzenec

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 leden, 2008 07:02  Předmět:  Zimní příprava na sezónu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Včera jsem motce aplikoval novou řetězovou sadu a zadní pryž. Při kontrole jsem zjistil defektní ložiska zadního náboje - ale Honda je kamarád - jsou tam standardní rozměr 6303 2RS takže i ty jsou teď nové.
Zbývá už jen koupit a vyměnit přední pryž a koupit a namontovat podpěry brašen.
No ale první letošní kilometry už máme za sebou, v neděli bylo sucho tak jsem udělal 120 km po okolí.


Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele MauserZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 leden, 2008 20:01  Předmět: Skvělý ! No ale první letošní kilometry už máme za sebou Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Mauser : No ale první letošní kilometry už máme za sebou, v neděli bylo sucho tak jsem udělal 120 km po okolí. Good

Ahoj Mauser, tak to musela být parádička a já zas byl celý víkend mimo ČR a ani jsem tu svoji holku nepohladil a ne to ještě provětrat v tak krásném zimním počasí. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 22 leden, 2008 20:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V rámci zimní údržby, aplikuji, hlavně mnou oblíbený Rýnský Ryzlink v domácím prostředí, prokládaný v Pá pivínkem v oblíbeném doupátku MAGIC drink pivo vztekle se válet

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Mauser



Věk: 55
Založen: 04. 05. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Starý Plzenec

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 leden, 2008 20:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Výborný nápad, také tu jednu láhev Rýnského mám, tak jí běžím otevřít. Dobré víno já smím, to mi paní doktorka povolila. Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele MauserZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal Medvěd



Věk: 64
Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 16:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už to svítí a já si na svý motce ještě nesjel. Chodim kolem ní vod 17.12. garáži a občas si jí pohladim. Jo ale u nás už znovu otevřeli turistickou atrakci. Tak doporučuju Masné Krámy a kroužkový ležák. Až pojedete kolem nezapomente ochutnat drink


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Michal MedvědZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr