Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 leden, 2008 08:46  Předmět:  Výměna představců a řidítek Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemá skušenost s výměnou představců a řidítek například z VT600 r.v.03 na VT600 r.v.92
Dále pak z VT750 Black Widov nebo VT750 Spirit na VT750C2 r.v.98
Díky moc.


VT600rv03.jpg
 Komentář:
 Velikost:  54.23 kB
 Zobrazeno:  7499 krát

VT600rv03.jpg

VT600rv92.jpg
 Komentář:
 Velikost:  46.62 kB
 Zobrazeno:  7499 krát

VT600rv92.jpg

VT750Spirit07.jpg
 Komentář:
 Velikost:  56.03 kB
 Zobrazeno:  7499 krát

VT750Spirit07.jpg

VT750rv98.jpg
 Komentář:
 Velikost:  57.43 kB
 Zobrazeno:  7499 krát

VT750rv98.jpg



Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 leden, 2008 20:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj, já řidítka měnil za jiný tvar a širší, dával jsem do nich blinkry, ale mám 1100, tak nevím co potřebuješ vědět

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 leden, 2008 07:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chci vyměnit představce (kosti) na VT750C2 za delší, protože jsem delší, kvuli nohám sedím hodně vzadu a pak při delší jízdě držím řidítka až za konce. Líbí se mi z Black Widov nebo ze Spirita (jsou stejné), a tak bych je chtěl zkusit. Pak jsen chtěl koupit starší VT600 s rovnými řidítky a ošklivými představci. Na tu jsem chtěl dát ty moje představce a jinná řidítka. Nicméně 1) včera mi mechanik z Hondy potvrdi, že by to mělo bez problémů jít a 2) ta 600 se mi moc nelíbila. Pokud na té své 750 ůpravu provedu, samozřejmě to vyfotím a ohodnotím.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 leden, 2008 19:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nejdříve si změř bowdeny a hadice, jestli je budeš muset měnit taky, při delších riserech se posunou vzdálenosti a s širšími řidítky asi ještě více

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 leden, 2008 20:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak tak Exclamation kabely snesou sotva pár cenťáků, dej si bacha aby jsi nejezdil furt rovně. Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 leden, 2008 09:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nebojte to je jasný. Stejně bych je chtěl narvat do řidítek, takže se prodlužování nevyhu. Pokud jde o díry v řidítkách na kabely, strach bych neměl. Jiná mota (např Intruder) to maj taky a předpokládám, že tloušťka stěny bude stejná. Nicméně pro jistoto se pojdu na jednoho Inťoše podívat. Co se týče bovdenů, mám pancéřový a ty jsou i v standartní délce o kousek delší. Pak ještě budu muset upravit uchycení plexi, ale i to by mělo vyjít.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 09 leden, 2008 09:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

z výměnou představců není problém, většina jich má šteft 8mm, problém by nastal v opačném případě kdy řídítka VT600 92 maj pevnou rozteč a nemusely by pasovat na jiný typy. Ale to je u představců jedno.


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 leden, 2008 16:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

K tomuhle tématu jsem našel tohle.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 únor, 2008 12:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak zasílám slíbené foto vyšších představců na VT750C2„98“. Tyhle představce jsou na Spiritu nebo Černé vdově. Je pravda že jim to více slušelo bez plexi a tak na léto půjde plexi opět dolu. Montáž byla jednoduchá a prováděl jsem ji na montážním stojanu tak, abych měl vyvěšené přední kolo ve vzduchu. El.kabely stačí povytáhnout mírně ze světlometů, brzdovou hadici jsem musel uvolnit v uchycení v dolní brejli (plánuju delší pancéřovou), a bovdeny vyšly jen tak tak (mám pancéřové ve standardní délce a až se trochu finančně oklepu plánuju o 15cm prodloužené).
Co se týče el.kabelů chtěl jsem je dát do řidítek, ale zatím jsem se k tomu neodhodlal. Každopádně bych rád něco vymyslel protože se mi tam ta černá změť nelíbí a akce typu „sprchová hadice“ se mi nezamlouvá.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 únor, 2008 12:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nějak mi neprolezlo foto.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr