Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 říjen, 2007 06:49  Předmět:  Beru na Horní Jelení a prodám: Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tohle beru sebou do na Horního Jelení k prodeji tak se tam v případě zájmu přihlašte, žádný stánek otvírat nebudu. Držáky světel je nejlepší samozřejmě odzkoušet přímo na mašině. Jinak vše je samozřejmě nové.

držák přídavných světel na VT původně 1587,- nyní 500,-Kč
držák přídavných světel na VT 1100C 85-86 původně 1587,- nyní 500,-Kč
držák přídavných světel na VT 750 C2 500,-Kč
klakson(2x) průměr 140mm původně 790,- nyní 500,- Kč/ks
držák SPZ plech na VT 750 C4 200,-Kč
rámeček SPZ samotný 200,-Kč


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 říjen, 2007 07:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky beru nějaké nošené kožené oblečení do bazaru :Bunda černá+kalhoty,bunda hnedá+kalhoty.Atd.


Uděláme zvláštní místnost. song

Kdo co bude chtít střelit přivezte.


Kdo co bude chtít koupit přivezte-PENIZE mad


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 25 říjen, 2007 09:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rovnez se pripojim.Zbyla mi po starem mazloj kozena brasna na operku (funglovka).Tady je popis: Ručně vyráběná kapsa na opěrku spolujezdce z hovězí kůže, malá. Na zadní části je přizpůsobena pro snadné přichycení ke konstrukci opěrky ( motocyklu) pomocí dlouhého koženého pásku s kovovou přezkou. Víko je zdobeno ocelovými chromovanými drucky a zajištěno koženým páskem s masivní přezkou. Rozměry: šířka 80mm/výška 140/délka 150 mm.Původní cena 780Kč,na Jeleni bude k dispozici za 500vočí.Je možnost si ji zamluvit,pokud ne,tak kdo dřív příjde je jeho Very Happy


brasna.jpg
 Komentář:
 Velikost:  93.17 kB
 Zobrazeno:  4519 krát

brasna.jpg



  
Lexani

Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 říjen, 2007 10:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj chci se zeptat,zda bys mi ten rámeček na SPZ neposlal,mám o něj zájem. děkuji


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 říjen, 2007 10:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj chci se zeptat,zda bys mi ten rámeček na SPZ neposlal,mám o něj zájem. děkuji


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 30 říjen, 2007 10:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

díky za ten rámeček...


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 30 říjen, 2007 17:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jsem rád že Ti to došlo v pořádku. Příště to pro jistotu Enjoy


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jack
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 19 únor, 2008 14:03  Předmět:  držák přídavných světel na Honda VT 750 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím, v pátek jsem si udělal radost k padesátinám a koupil jsem si Hondu Shadow VT 750, kterou jsem po létech vyměnil za Jawku. Je celkem vyšperkovaná, ale chybí mi přídavné světla, které bych chtěl namontovat. Nejsem zatím členem vašeho klubu, ale stránky jsem již našel a uvažuji o tom. Každopádně by se mi ten držák světel hodil. Pokud jste ochotem mi jej pustit, moje email je: jiri.jatzek@centrum.cz nebo 605 847090 a domluvíme se Díky Jack


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr