Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Anonymní








PříspěvekZaslal: st 27 únor, 2008 22:09  Předmět: Otázka Padací rám na 750 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím,potřebuji poradit.Mám VT750C r.v.07 a při shánění padáků jsem narazil na označení C2, C4 nebo C5. Ale nikde jsem nenašel který,jestli vůbec,mi bude pasovat.
Předem díky.


/upravil admin/


  
michna
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 28 únor, 2008 07:48  Předmět:  padáky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mám hondu vt 750 r.v. 2005. Tato honda má označení C4. C5 je poslední model hondy uvedený pro letošek.


  
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 28 únor, 2008 14:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar C2 je ještě s řetězem, C4 a C5 jsou novější modely s kardanem od r. výroby 2004 Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

ladaf
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 29 únor, 2008 15:48  Předmět:  Padák na VT 750 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,

mám stejnou motorku z roku 2007 . Padací rám jsem sehnal od firmy Fehling . Označení se liší podle země . Obecně ale máte C7 . Rám lze objednat přímo v Německu , nebo od Motoservis Trávníček Kód: 7375VT750C4 ( Přitom provedení C4 pasuje na C7 ) Cena něco přes 4000 Kč . Rám mám namontovaný od loňska a funkční.

Lada


  
Anonymní








PříspěvekZaslal: so 01 březen, 2008 19:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dneska jsem zakoupil padáky na C4 od Highway Hawk a v poho.
Dík za pomoc.


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr