Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
zpetr
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 15 květen, 2008 12:24  Předmět:  Náhradní díly VT600 r.v.98 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny,
dovolil jsem si včera po koupi VT 600C 98 zaregistrovat ve vašem portálu.

koupil jsem položenou za 35 tis najeto 22tis. a scháním tyto ND:
přední světlo popř. rámeček
tachometr nebo obal vč. sklíčka
přední + zadní blikače
kompletní sedlo (původní chybí)
kompletní plast pod sedlem + boky
nádrž paliva.

koukal jsem různě po netu, ale jsou to strašný "dardy" nemá někdo něco?" PLEASE

ZPETR


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 15 květen, 2008 14:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

někde tu je odkaz na vrakoviště motorek v Rajchu kousek za čárou.

jinak Beech má kontakt, jsou na webu a mají tam i něco jako seznam dílů

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 15 květen, 2008 19:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

keby to dal beech na sklo bol by som vdacny aj ja Enjoy
inak neviem co myslis pod pojmom kompletny plast pod sedlem?ak myslis zadny blatnik tak by som mal cierny,neposkoskodeny v super stave ozvi sa snad sa dohovorime našeptávání Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 15 květen, 2008 22:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Podívej se tady,třeba se ti tam něco bude hodit....hodně dobrě reference. http://www.partsdepot.cz/


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
zpetr
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 15 květen, 2008 22:36  Předmět:  zadní blatník Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

barat napsal:
keby to dal beech na sklo bol by som vdacny aj ja Enjoy
inak neviem co myslis pod pojmom kompletny plast pod sedlem?ak myslis zadny blatnik tak by som mal cierny,neposkoskodeny v super stave ozvi sa snad sa dohovorime našeptávání Enjoy


song super, pokud je zadní blatník ten plast, na kterém je umístěno zadní světlo a připevněná sedačka, tak to beru! jaká je cena please Shocked


  
zpetr
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 15 květen, 2008 22:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Slávek napsal:
Podívej se tady,třeba se ti tam něco bude hodit....hodně dobrě reference. http://www.partsdepot.cz/


děkan koukal jsem, ale u spousty ND není cena a taky je tam poznámk a* což je pouze pro prodejce HONDA.


  
Lexani

Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 15 květen, 2008 22:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Neboj,zašlou vše...proto tam mají pro stejné díly různá čísla a ceny jsou pod obrázkem s čísly Enjoy


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 květen, 2008 15:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mottorad Ott, Wernberg Köblitz, starej sjezd na dálnici Selb -Regensburg, stránky si už nepamatuji, ale na netu to dohledáte Enjoy Beech

doplním http://www.motorrad-ott.de/home.html admin

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 květen, 2008 20:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já tedy nevím, ale když na Parts Depotu kliknu na "zjisti cenu", hned mi ji to vyplivne. Jinak jsem si objednával spojku a za týden byla tady, pak jsem objednal ještě volajaký bazmeki a ejhle už to bylo za tři dny. To s Am Trade mám, co se dodacích lhůt týká, daleko horší zkušenosti.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 květen, 2008 11:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

I ja mam velice dobre zkusenosti s partsdepot protoze mam starou masinu a nikdy jsem nemnel problem u nich neco sehnat a za super penize a kratke dodaci lhuty song


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 18 květen, 2008 01:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak ja se bohuzel pripojim k druhe strane,pokud jde o parstdeport mad nikdy vice Mad mam objednano jiz 2mesice,komunikace z jejich strany naprosto nulova,pokud bych se neozval,tak nevim na cem jsem.je mi lito,ale z vlastni zkusenosti nedoporucuji!!a slo o prkotiny,ktere dodnes nemam Sad




Naposledy upravil Strycek Fido dne ne 18 květen, 2008 20:46, celkově upraveno 1 krát
  
Michal
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 18 květen, 2008 19:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

plne souhlasim s fidem,já mam objednanou expanzní nádržku od 1.března,po telefonu mi slibovali 14 dní ,a dodnes nic


  
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr