Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Vladimír Marek
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 17:50  Předmět:  Shadow VT 750 Shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, je mi 30 let a v dohledné době, bych si chtěl koupit svojí první motorku.Jsem z Prahy a tak jsem byl už 2x v Hondě Praha 9 Jarov. Zamiloval jsem se do 750 Spirita na první pohled a dotek.Chtěl jsem poprosit,zda by jste mi mohli pomoct s výběrem a s doplňkama.
1. Nemohu se rozhodnout mezi klasickým Shadowem a Spiritem.Zda je rozdíl opravdu jen v disaignu nebo v něčem dalším důležitém.
2. Jsem opravdu začátečník.Nikdy předtím ani babeta.Můžu s takovým strojem v klidu začít ? Mám 170 cm a žádnej silák,ale Shadowa se nebojím jako ostatních mašin.
3. Chtěl bych si ho hned po zakoupení vybavit opěrkou,bočníma brašnama,padákama a ještě nevím zda je potřeba přední plexy. Dotaz by směřoval spíše k tomu,že originál od Hondy na Jarově jsou ceny těchto dílů asi o dost drahé než jinde !?! Můžete mi někoho doporučit.

Moc a moc děkuji předem za odpověďi. Embarassed


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 19:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,s vyberem masiny ti asi moc neporadim,to necham na nekom kdo ma 750 (ja sedlam 600).Pokud jde o doplnky,tak mrkni semka a jeste muzes tady. Vyber je opravdu velky a na vetsinu typu VT (ja doplnoval operku s nosicem,ladaky a jeste nejake dalsi veci) Very Happy V kazdem pripade, pokud pujdes do Shadow,tak neudelas vubec chybu a budes nadmiru spokojen a s tema papirama bych se taky nebal.Dulezity je co mas v hlave (neber to jako urazku),ale pokud zacnes jezdit v klidu,tak se postupne vyjezdis Very Happy


  
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 20:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak už psal Fido - s mašinou ti asi nikdo neporadí,to poznáš až po prvním ježdění jak ti která sedne.A doplňky -s těma bych zbytečně moc nespěchal dokud se pořádně nerozkoukáš po tom co kde mají jiní na mašinách a v jakém stylu by jsi je chtěl a nebo jestli ti je někdo neudělá na zakázku podle vlastní konstrukce .Možnosti jsou různý a ceny hodně rozdílné.My ti můžem až budeš nějaké doplňky mít vybrané pomoct s místem a cenou kde co koupit-určitě nekupovat vše v jednom obchodě-teda pokud ti na to nedají velkou slevu song .Ale SHADOW je dobrá volba.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 20:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

1, vol co ti je bližší co tě chytne za srdce. Tvoje mašina se ti musí líbit, i když sousedova kráva je vždycky větší.
2, měl jsem vítr z mašiny, nikdy jsem na ničem neseděl od pincka. A 11ka až na couvání není problém Smile a tak necouvám. Nemusíš se bát. Che to jen jezdit s zapnutým mozkem.
3, doplňky kup až po zralé úvaze. Třikrát to zvaž a prober s kolegy. Jinak ti rád poradím. Okukuj obrázky na netu, jezdi na srazy a vyhraň si styl a pak dopňuj.

říká se "kupuj obsah co ti peněženka dovolí"

mj.
Koukni sem

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Eugo



Věk: 43
Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

Motorka: HONDA SHADOW VT 750 C6
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 21:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Musis zvazit ci chces vstrekovanie alebo karburator. Klasicky shadow je od spirita mohutnejsieho vzhladu a aj pohodlnejsi. Spolujazdec na spirite trpi-uzucke a tenke sedadlo.


Váhy Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele EugoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Eugo



Věk: 43
Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

Motorka: HONDA SHADOW VT 750 C6
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 21:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Musis zvazit ci chces vstrekovanie alebo karburator. Klasicky shadow je od spirita mohutnejsieho vzhladu a aj pohodlnejsi. Spolujazdec na spirite trpi-uzucke a tenke sedadlo.


Váhy Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele EugoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Fandak66
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 09:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mrkni na stránky C&C moto Plzeň, je to firma která dováží z Ameriky mírně ojeté HD a Hondy. Mají i plno doplňků. Já mám Spirita od nich a jsem naprosto spokojen. Jen pro informaci - myslím, že i začátečník tenhle stroj zvládne.


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 09:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pozn. dávej informaci plnou s případným odkazem na stránky atd, usnadníš život a zamezíš případné záměně a chybě

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 10:11  Předmět: Otázka Nemohu se rozhodnout mezi klasickým Shadowem a Spiritem Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj napsal jsi toto :
Zamiloval jsem se do 750 Spirita na první pohled a dotek.
Tak nevím co řešíš, tak nepřemýšlej a kup si ho vždyť na něm budeš jezdit ty a když ti to padlo do oka srdíčka a ještě k tomu do ruky, tak bych neváhal. A doplňky tak jak už řekli kluci na ty nespěchej okoukni nabídky na netu a pak se rozhodni.4auky přeji hezký den. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 12:55  Předmět: Skvělý ! Mrkni na stránky C&C moto Plzeň Ameriky mírně ojeté Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Fandák66 myslel asi tohle http://www.ccmoto.cz/index.php

Good hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fandak66
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 13:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasně, to jsou jejich stránky.....


  
michna
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 30 srpen, 2007 08:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdravím, rád přispěji svou troškou do mlýna. Sedlám Honda VT750 shadow a jsem s ní nesmírně spokojený. Lehce ovladatelná, mrštná a spolehlivá. Rozdíly mezi Spiritem a Clasicem jsou podle mě jen v přední části, jinak technika je úplně stejná. Motor snese hodně a táhne pěkně odspodu. Spíše záleží na tom co je ti opravdu bližší a více se ti líbí. S doplňkami bych to ze začátku nepřeháněl. Sám mám motorku třetím rokem a stále není ještě dostrojená dle mého gusta. Jen jediná věc - brašny. Na ty pozor. Viděl jsem to na několika shopech, že maj nasazený velké brašny, které se dotýkají sedla. Taky jsem to takhle koupil a už za čtrnáct dní bylo sedlo prodřený. A to jsem měl originál jeden výfuk. Teď mám laďáky a i s menšíma brašnama mám problém. Jinak se shadowkou si užiješ spoustu klidné pohodové jízdy. Jinak doplňky sháním po celý republice, teď naposled jsem byl třeba až v Teplicích (a to jsem od chrudimě) pro světla protože jinde je prostě nemaj. Měj se Confused Confused Confused


  
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 srpen, 2007 09:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

re doplňky: ono to bude složitější, vše je dle nátury a možností. Někdo si rád obchody objede a vybírá hmatem, někdo si rád vyrobí a někdo zvelebí starší kus sám. Například já jsem ten co vyhledává něco spešl internetem a na objíždění nemá čas ..

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
michna
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 30 srpen, 2007 10:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To co říkáš je pravda. Jinak jsme ze stejné kategorie. Já také hledám na netu, ale pak se jedu přesvědčit na vlastní oči, odzkoušet a popřípadě koupit. Smile


  
Mrahoun
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 29 prosinec, 2007 02:27  Předmět:  klasika Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, je mi jednadvacet a v srpnu jsem řešil podobnej problém. K finálnímu rozhodnutí přispělo si je všechny projet. Já zvolil klasiku, připadla mi o mnoho pohodlnější a co se do řízení týče cejtil jsem větší jistotu s širším předním kolem, i když se mi spiritka nebo black widowka líbila z počátku víc. Neměnil bych song


  
HondaMCH

Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 01 leden, 2008 17:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čágo kokám všichni mámé podobný osud dneska sedlám VT750 a jsem velice spokojen a vubec nevypadá malá je ohromná a dobře ovladatelná prošel jsem mnoho krámu a nakonec jsem se na výstavě rozhodl a zatím měnit nebudu vřele doporučuju jo a díky tomu jsem také poznal i tento klub i když zatím jenom na portálu, ale není všem dnům konec. Jinak doplnky che to hodně hledat a dá se dost ušetřit táké se snažím šetřit a daří se.


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pagyna
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 09 červen, 2008 10:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojky,jestli chceš vozit i kočku,tak ber klasic Shadowa Razz ,jinak já mám 167 cm a Spirit se mi zdá menší...750 je lepčejší.Taky teprve vybírám,ale už mám jasno,že Spirit to nebude.Hodně Štěstí


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr