Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Bady
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 22 červen, 2008 20:58  Předmět:  poděkování: Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dnešní krásný den jsme využili s pár přáteli(Koprda,Jen a Jirka) k výletu po Orlických horách,výlet se prostě nemohl vydařit lépe ale jak už to tak někdy bývá, pan Murphy úřadoval ve chvíli,kdy už se zdálo že vše bude jen a jen nádherné a to na zpáteční cestě. Rozloučil jsem se s Koprdou a Jenem v Opočně a s Jirkou jsem v pohodičce ,kochacím tempem, ujížděli směrem k Perníkovu.po pár kilometrech v Býšti na křižovatce,cca 20km od domova se ten hajzlík Murphy ozval... Prostě si tak chci přidat plyn a odlepit se z křižovatky a ono ejhle...nic,rukojeť plynu se zvesela otáčí ale bez reakce...Dobrá,přetlačil jsem "vražednou 35 " odstavil na chodník a začal řešit...Divné??? ,bohužel moje technické znalosti z tohoto oboru nestačí na vyřešení co s tím a když už jsem začal lovit mobil, že zavolám "pomoc na telefonu" pro odvoz,projížděli okolo mne dva borci na chopperech. Ti když viděli nářadí u motorky,umouněnýho,zpocenýho a nešťastnýho motorkáře, ihned sami zastavili a nabídli pomoc.Jejich zásluhou se draka podařilo znovu uvést do provozuschopného stavu tím, že Mária(SHOC) a Lukina(SHOC) napadlo, že by se dalo použít nouzově na dojetí místo tažného lanka plynu lanko od plynu ale vratné(mě by to nenapadlo asi ani za 100 let),dokonce Mário s Lukinem tuto výměnu i provedli(samozřejmě že mi chyběl ten správný "potřebný imbus" ) a já se pak mohl opatrně vydat na pouť k domovu,kterou jsem už zdárně, sice se řvoucí mašinou,zvládl . Proč tohle všechno píšu? Chci tím poděkovat ochotným a obětavým kamarádům jedné stopy (Strýček Fido:(Mário) a Lukino z Honda klubu SHOC) ale taky Jirkovi který mne doprovázel,protože bez nich bych si takhle neporadil,dále proto, že podobná závada se může přihodit každému z nás a ne každý tento způsob nouzové opravy zná ,tím se nechci samozřejmě dotknout zkušených matadorů ale pro zelenáče jako jsem já to má svou cenu a na konec je to radostná tečka na závěr krásného dne, kdy kamarádství a nezištná obětavost poslala do kolen i pověstného pana Murphyho song Bady (K1400)


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 červen, 2008 21:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good Fido a Lukýno Good


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 červen, 2008 08:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido a já myslel, že jste se jenom tak projížděli ty jeden tajnůstkáři, pěkná práce a taky reprezentace klubu. I mě nezústavá než
Good Good hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 23 červen, 2008 15:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bady nemas zac dekovat,nektere veci jsou samozrejmost hell


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 červen, 2008 15:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

"Fido Žlutej Anděl" Good

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 červen, 2008 16:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to má byť Good


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 červen, 2008 19:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dobrý kluci jsou mezi námi, co? Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr