Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Bodie
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 červenec, 2008 09:25  Předmět:  VT750C2 - dosel benzin a ted nejde nastartovat ? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj vsichni,
stalo se ze mi dosel benzin, prepnul jsem rychle na reservu, ale motor stejne zdechnul a od te doby nejde nastartovat. Dolil jsem benzin a trochu jsem se v tom pohrabal a zjistil ze nedava paliv. cerpadlo. Je mozne ze se nejak zavzdusnilo ?? nebo je mozne ze odeslo ??
Diky za odpovedi neznalemu zacatecnikovi.
Bodie


  
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 červenec, 2008 11:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj čerpadlo je zavzdušnené. Problém je v tom že běží jen za chodu motoru a při startu takže neslyšíš jestli cvaká. Najdi si kabely co jdou do čerpadla jeden z nich je zem druhý 12V ten se dá rozpojit konektorem, napoj ho přímo na 12V a uslišíš jak cvaká dokud nenatlačí do systému benzín pak se cvakání spomalí až se zastaví, pak vrť kabely spátky a mělo by to fungovat. Pokud čerpadlo necvaká tak buť do něj nejde proud a nebo je hýn. Držím ti palce čau Lazil


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bodie
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 červenec, 2008 12:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Diky moc, to zkusim. A je to takhle normalni ze se to zavzdusnuje a pak nemaka? Prece benzin musi dojit pred prepnutim na reservu nekomu kazdou chvili ne ?


  
HondaMCH

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 červenec, 2008 15:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Asi máš pravdu, někdo tak jezdí(na výpary) , mě se to stalo, když jsem měl venku kárburátory. Startuju a nic tak jsem si tam dal přepínač, abych si mohl napumpovat benzín před tím než nastartuji, abych nemusel týrat starter a baterku.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bodie
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 červenec, 2008 16:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No ja se snazim na vypary nejezdit, ale ted jsem uplne zapomel ze jsem jezdil celej den a vubec netankoval,kochal jsem se a kochal ,,,,,,a dojel jsem... jinak ten spinac je hodne dobrej napad, to promyslim....
Diky


  
Bodie
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 08 červenec, 2008 07:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak a čerpadlo odešlo do věčných lovišť... Mad


  
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr