Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 10 květen, 2008 12:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

po delsi odmlceni vas vsechny zdravim a mam dotaz, chci koupit predstavce na vt600 a nevim jake je oznaceni zavitu, na yshop.cz maji 2 druhy a to 1/2 palce nebo M10, tak jake mam koupit? diky


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 květen, 2008 13:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Radši bych to přeměřil než něco koupím, určitě seženeš někoho kdo má měrky na závity. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 květen, 2008 22:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pokud budeš k tomu mít příslušné šrouby ,tak je to koneckonců egal, ale dával bych tam spíš metrický- kvůli nářadí, abys to pak nemusel vozit napůl Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 13 květen, 2008 07:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

diky, objednal jsem metricky a srouby k tomu Smile


  
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 16 červenec, 2008 10:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro vsechny spravnaky varovani na yshop.cz, před 2,5 měsici jsem si objednal riditka a po neustalem omlouvani ze za to muze jejich dodavatel jsem objednavku zrusil protoze bych se jich asi nedockal do konce roku Sad proste prodavaji na svych strankach veci ktere vubec nemaji skladem a dokonce met nebudou :-) takze pozor na ne, aby si nekdo nemyslel ze to je normalni cekaci doba, ja to vzdal a necham si je konecne udelat v iron-moto kde uz maji trochu min prace nez na zacatku sezony.


  
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 16 červenec, 2008 12:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

lidi začínám šílet, na yshopu jsem zrušil objednavku a na iron-moto mě řekli že mě řídítka neudělají pokud nebudou mět v ruce stará nebo nejlépe celou motorku. To v ČR neexistuje žádná prodejna nebo firma která udělá řídítka podle fotek, ktere bych jim dodal nebo si ty řiditka prostě koupil???? to není možný, přece nebudu celou sezonu bez motorky, to radši počkám do zimi a pošlu jim teda ty původní ale štve mě to :-(


  
Lexani

Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 16 červenec, 2008 20:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jsme dej jaký chceš a jaký průměr


  
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 16 červenec, 2008 21:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chci 90cm široká v rukojetich jemně zahlé, nejlépe tedy trubka 25mm v oblasti heftu zuzena na 22mm, kdyz to nepujde tak cele 22mm s redukci do brejli na 25mm a nejakou redukci na 25mm na brzdove paky a nadobku s brzdovkou, co se týče představců tak bud v celku s řídítky nebo zvlášt, cenu maximalne do 4000,-


  
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 21 červenec, 2008 15:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Networe ja už doufal, že přijdeš s nějakým řešením a ono zatím nic Sad


  
HondaMCH

Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 21 červenec, 2008 17:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau tak zkus www.hs-choppers.cz .... hele a ty mas ty kaplicky jak na levy tak na pravy starne na prumer 22 mm??


  
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 21 červenec, 2008 17:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na obou stranach v oblasti heftu 22mm


  
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 21 červenec, 2008 17:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jinak diky za tip ten uz jsem zkousel http://www.hs-choppers.cz ale cekacka 2 měsíce nestíhají :-( takže letos mám asi smulu


  
HondaMCH

Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 21 červenec, 2008 17:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jedine uz www.wildstyle.cz ty asi nevyrabi ale dodavaj od vyrobcu tak tam zkus brnknout jestli ti neporadi maj na vyber ze spoustu riditek a ja mam jen dobre zkusenosti s timto obchodem


  
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 21 červenec, 2008 17:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nebo zavolej sem jsetli je maj na sklade maj tu pekny riditka http://www.topmoto.cz/inshop/scripts/set.asp?Page=3&Level=49&RecCount=61&Rnd=8957603 a nastavce koupis levne v yshopu ty na skalde maj ne??


  
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 21 červenec, 2008 17:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

maj do 19:00 tak tam zavolej tak tam muzes zavolat hned a pisni jak si dopadl


  
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 červenec, 2008 18:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já bych řidítka tedy neměnil, já bych vyměnil celou motorku d'oh! chopper M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 21 červenec, 2008 18:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja taky Miloslave ale za silnější, ale na to nejsou peníze Very Happy ale Networ mě pomohl snad už se zadaří.


  
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 04 srpen, 2008 09:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak hurá už se zadařilo, řídítka jsou na světě a už i na moto a už i po projíždce 100km, tak jsem se nakonec dočkal, vyřešil jsem to tak že představce z yshopu z a 1600,- a jenom trubku(nerez) z iron-moto za 1900,- vč. dopravy, sice to stálo více než jsem čekal kvuli tomu nerezu,ale jsu rád, že to je za mnou to shánění a networovi nice byl to dobrej napad drink


  
Lexani

Monkeyr
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 17 srpen, 2008 18:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak tam dej nějaké detailní foto. Já bych zase potřebovala původní řídítka dát trochu víš a zajímalo by mě, jak je to s těmi nástavci.


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr