Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 červenec, 2008 06:57  Předmět:  Spotřeba Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar chlapy. Mám další otázku, jelikož ještě nemám značky tak nejezdím ale spíš jen popojíždím a chtěl jsem se zeptat kolik vám to asi tak žere abych si mohl udělat představu. Hledal jsem ale nenašel jsem nic. Díky za odpovědi, Martin


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 červenec, 2008 07:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj Martine
ja jezdim slusne a to za 4-4,5l. Ale posledni sraz ve Vnorovicich byl extrem. to jsme cekali, az nas dojede zbytek Moravaku a jeli po dalnici 70km/h a to jsem jel za 3,6l


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 červenec, 2008 08:39  Předmět:  spotřeba Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Foxxxi. Jak jsem koukal tak ty máš motorku novou a s kardanem. Já mám r.v.97 řetěz. Myslíš že v tom bude rozdíl?


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 červenec, 2008 09:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja mam r.v. 97, řetěz jako ty a spotřeba je u mě +- 4,5, někdy i malinko víc - podle toho jak jedeš Embarassed - ale když budeš tankovat vždy po cca 200km, je to na jistotu Smile


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
medabeda
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 27 červenec, 2008 09:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bud bez obav chopper VT 1100C 4.6 -5.3 L a to 5.3 jsem ji hnal 180 a víc asi 50km úděs jinak průměr 4.9L Laughing


  
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 červenec, 2008 09:48  Předmět:  spotřeba Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jo chlapi. Díky za odpověď. Teď vím jak by to mnělo být tak uvidím jak to bude u tý mojí. Martin


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 červenec, 2008 09:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lehce po silničkách 4l; průměr 4,5l; když jí dáš pořádně zabrat 5l. (Když jedu za manželkou pod 4l.)


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 červenec, 2008 10:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čus. Hele Já mám sice 600, ale spotřeba je od 3,8l ve dvou (rada od spolujezdkyně "jezdi pomalu!! mad") až do 6l sólo (chrocht-chrocht = jen málo kdy). Záleží, jak za to taháš.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 červenec, 2008 10:11  Předmět:  spotřeba Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Diky,diky,diky, až vyzkouším tu svojí tak dám vědět. Martin


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 červenec, 2008 10:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Spotřeba?? Laughing
Mám plně otevřený trubky s DINO... na motoru včetně KN.
V létě 6L,v zimě 7,5-8L a teď ve Francii se širokýma báglama a s protivětrem a origo výfukama chvílema až 8,5L.
Ale průměr 14denního výletu vyšel,teda pokud jsem nestratil nějaký paragon na benzín mad ,vyšel na 6,5L.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 červenec, 2008 10:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vt 1100 ACE - namontované cobry - 5,2 -6,5l/100km dle stylu jízdy Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 srpen, 2008 09:44  Předmět:  spotřeba Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, tak mi to bere asi 5 litrů, možná víc protože za to tahám víc než je zdrávo. Martin


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 srpen, 2008 12:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj tak za to musíš tahat opravdu hodně. Při cestě z Vnorovic jsem tankoval po cca 199km a do nádrže jsem dal cca 8,3l

Tak se potvrzuje průměr 4,2l/100km


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr