Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petersons
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 10 červenec, 2008 18:01  Předmět:  Prodám Honda VT 1100 Shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prodám Hondu VT 1100 Shadow, nehavarovaná, původ Rakousko, zakoupeno v ČR, český TP, skvělý stav, r.v. 1997, STK do 6/09, najeto 21000 km, barva žlutá základní + bílá, pneu 70%, nová baterie,

Výbava: - plexi
- rolka
- padáky vč. předkopů
- boční brašny
- zadní nosič
- opěrka spolujezdce
- 2 klíče

Cena : 120.000,-

Velice spolehlivá motorka, skvělý stav, bez koroze, mohu jen doporučit.
Případné dotazy rád zodpovím na e-mailu: petersons@email.cz nebo na telefonních číslech 774303470, 774949022.


DSC_0756.JPG
 Komentář:
 Velikost:  179.61 kB
 Zobrazeno:  5966 krát

DSC_0756.JPG

DSC_0751.JPG
 Komentář:
 Velikost:  175.97 kB
 Zobrazeno:  5954 krát

DSC_0751.JPG

DSC_0748.JPG
 Komentář:
 Velikost:  138.71 kB
 Zobrazeno:  5945 krát

DSC_0748.JPG

DSC_0747.JPG
 Komentář:
 Velikost:  159.96 kB
 Zobrazeno:  5950 krát

DSC_0747.JPG

DSC_0744.JPG
 Komentář:
 Velikost:  172.19 kB
 Zobrazeno:  5955 krát

DSC_0744.JPG

DSC_0740.JPG
 Komentář:
 Velikost:  177.96 kB
 Zobrazeno:  5975 krát

DSC_0740.JPG

DSC_0736.JPG
 Komentář:
 Velikost:  166.75 kB
 Zobrazeno:  5963 krát

DSC_0736.JPG

DSC_0735.JPG
 Komentář:
 Velikost:  152.68 kB
 Zobrazeno:  5962 krát

DSC_0735.JPG



  
Petersons
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 26 srpen, 2008 08:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Opravdu skvělá motorka.


  
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 27 srpen, 2008 08:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je hezká ale trochu mi připomíná staré policejní auto VB.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Petersons
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 27 srpen, 2008 09:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdání klame. Very Happy Na fotkách zdaleka nevypadá jako ve skutečnosti. Než jsme ji koupili, taky jsme pokukovali po jinejch, na fotkách nám nic moc neříkala, ale jak jsme ji viděli ve skutečnosti, láska na první pohled. Very Happy Bohužel vzhledem k našemu delšímu cestování preferujeme pohodlnost a tak musíme měnit. Jeli jsme i Slovensko - Tatry, dalo se to vcelku v poho, ale jednou za čas.


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 srpen, 2008 08:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cena slušná ale ta barva no každý má jinej vkus. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petersons
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 29 srpen, 2008 08:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak říkám, zdání klame, ve skutečnosti vypadá úplně jinak než na fotkách. Ale je fakt, že každej má vkus jinej. song


  
Lexani

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 srpen, 2008 09:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Třeba já. Podle mě by chopper měl být černý - převážně, aby bylo lépe vidět ten naleštěný chrom. Ale viděl jsem spoustu barevnej chopprů a byli moc pěkné. Třeba stavba by měla být barvná.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petersons
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 29 srpen, 2008 12:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Oni ty chromy vyniknou perfektně i tak. Okolo nich to černý je, navíc jsou bez koroze v plným lesku, takže ideálka. Navíc je dobře viditelná např. oproti černé, ale to neznamená, že se nám černá nelíbí. Jen nám prostě kápla do noty tahle.


  
Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 srpen, 2008 13:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Černejch motorek je moc a haždá trochu veselejší barva je změna. Když jsem vybíral motku nechtěl jsem "tuctovou" černou nebo červenou. Proto jsem si pořídil takovou jakou mám. Navíc je to vkus každého jedince chopper


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Lexani

Petersons
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 září, 2008 07:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prodáno. Sad Sad Sad Sad


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr