Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Lex
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 02 září, 2008 17:11  Předmět:  plánovaná koupě :-) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chopper

Zdravím, rád bych v zimě vstoupil do Vašich řad, a pořídil si ideálně VT750 s kardanem.
Chtěl bych se zeptat zda to není příliš odvážné na úplného začátečníka.
Jak tak brouzdám po inzerátech, spousta hondiček je dotažených z německa, a když koukám po německém e-bay tak ty ceny jsou velmi přívětivé, rád bych se vešel do 100tis. a všiml jsem si, že tam je to možné. Jediný problém asi bude zlákat nějakého dobrovolníka-odborníka pro ni do germánie zajet :-)

líbilo by s emi něco takového:
http://cgi.ebay.de/Honda-VT-750-Shadow-C2-chopper-sehr-gepflegt-nur-9000km_W0QQitemZ150287750090QQcmdZViewItem?hash=item150287750090&_trkparms=72%3A1125%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14


  
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 02 září, 2008 18:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Člověče,Lexi....pěkný mazel!!!Jen mi nepřipadá,že zrovna tento stroj naplní Tvůj sen o kardanu!


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Anonymní








PříspěvekZaslal: st 03 září, 2008 09:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Slávku, jojo vím, upřímě se mi do toho mého snu jaksi vloudilo ne zcela plánované zplození syna a nutnost postavit střechu nad hlavou, takže i z mého snu musím lehce slevovat, takže i za řetěz budu nakonec rád:-))) Spíš bych byl rád kdyby mi někdo poradil tak nějak obecně co by doporučil a tak.....:-)


  
HondaMCH

Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 03 září, 2008 19:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Lexi.
Jak Ti poradit,když se na tomto portále o tomto tématu už spousty napsalo.
Shrnutí:Listuj internetem...koukej po bazarech a jakmile Tvé srdce zaplesá,že je to ta pravá,můžem se na ni dojet podívat.
Post Scriptum:73000.- je solidní cena,ale kilometrům bych nevěřil....Kanci chitily naše manýry,podíval bych se kolikátý je to majitel/roky x 7000 průměr a máš bay voko kolik má najeto


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Vir
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 září, 2008 21:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já myslím že to chce v každým případě tu mašinu vidět. Některá ma majeto málo, ale majitel byl prase a nestaral se oní nebo může mít nakroucíno i víc a když se o ni staral tak bude lepší. Já osobně sem asi srabař ale 7000 km ročně neudělám - mám tak max 2000 km. Enjoy


  
HERI
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 září, 2008 22:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

...soráč že se vám tady do to pletu, ale 7000km za rok brát jako průměr, a počítat z toho kolik má moto najeto, se mi zdá trochu ujetý a každej motorkář to určitě nedá. já znám i takový co daj 700km za rok! proč házet všechny do jednoho pytle?

motka po 70 000km vypadá jinak než po 7 000km......

Třeba všicí nejsou svi.ě, když uváděj km..... Laughing


  
HondaMCH

Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 září, 2008 08:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nic ve zlým...
Já osobně neznám nikoho, kdo najede 700km ročně... A třeba na netu maj dvanáct let staré motky, jako prodávám já, najeto 12- 20 tisíc... trochu k smíchu i k pláči... Chtěla jsem být poctivá a nestáhnout tachák a teď tam mám nejvíc...
A že by někdo kupoval motorku před dvanácti lety, kdy nebyly tak dostupný jako dneska a nechal si jí stát 12 let v garáži a dvakrát za rok vyjel... to ať mi sakra nikdo netvrdí... A už vůbec ne, že to tak má každá máša... a každej z tří dosavadních majitelů...
S tím průměrem se říká 5000km ročně... já například těch šest najedu... a mý kámoši maj i víc...
A ještě... viděla jsem na netu mášu, co měla taky "pár" let za sebou, a majitel se chlubí pár tisíci najetých km a NOVÝM LAKEM...
Je mi líto... ale tacháky stahuje dneska pomalu každej...


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vir
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 04 září, 2008 14:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To máš naprostou pravdu. Většina motorek má najeto neuvěřitelně málo km :-))
Proto si myslím, že je nejlepší si motorku pořádně prohlídnout a pak třeba zjistíš, že ta co má najeto nejvíc je v lepší kondici než ta s méně km. Razz


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 září, 2008 12:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je těžký, já koupil 8 let starou Máňu a měla najeto 7500km, Prach jen z garáže v originálním stavu, tři majitelé předemnou a jako nová byla kupovaná v ČR. Dnes po dvou letech má nakroutíno 28000km. chopper


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Lex
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 05 září, 2008 15:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

díky moc za rady... ještě jsem se chtěl zeptat co říkáte na řetěz vs. kardan, je to hodně znatelný rozdíl v údržbě atd.?

Slávku, díky moc, určitě bych rád takové možnosti potom využil, chtěl bych kupovat nějak v zimě, předpokládám nejnižší ceny, nebo zjara abych byl ready na příští sezonu.....

Jak jsem koukal ač neznalý němčiny na ty jejich mášy, ty ceny jsou uplne jinde nez u nas, o dost levnejsi, ale zas asi najit na netu a pak vazit takovou cestu a nemit z toho nic...


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 září, 2008 15:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rozhodně, co se údržby týče jednoznačně kardan. Odpadá pravidelné čištění a mazání řetězu, čištění motky od maziva, napínání a kupování nového řetězu popř. i koleček a menší hlučnost. VT 750 se mimo to liší i ve vzhledu. Řetěz je klasic a kardan retro. Potom co se týče kardanu zbývá ještě VT1100. Tam je to na další dělení, ale kardan mají všechny.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lex
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 05 září, 2008 17:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

díky moc Jerry, tak to se pokusim sehnat kardan:-)


  
Lexani

Vir
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 05 září, 2008 17:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Každá pořádná mašina má ŘETĚZ !!! Enjoy


  
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 září, 2008 20:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro vira ........ nechci se do tebe navazet, ale kazdej poradnej CHOPER chopper ma riditka hooodne vysoko,spoustu chromu,drobet trasni,otevrene vyfuky,KRALOVSKOU HRIDEL neboli KARDAN a tudiz nema prdelku Surprised zasranou od mastnoty Sad takze s tebou nemuzu souhlasit a az se nekde potkame tak si muzem vymenit nazory Enjoy Laughing


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vir
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 06 září, 2008 00:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak tomu říkám výzva Enjoy


  
Lexani

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 06 září, 2008 07:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

až na maličkost, že královská hřídel není kardan, ale je v motoru (skoto na na motoru, poněvač vede venkem Smile ) a "otvírá ventily" jako třeba na obrázku...

Image


že má pořádná mašina řetěz se dá napsat u mrzlin, nebo bahňáků... u našich miláčků má pořádný stroj kardan, nebo řemen Enjoy

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 září, 2008 20:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem trosku ujel mad mnel jsem za to ze kralovska hridel je kardan tak diky foxxy za ponauceni Enjoy


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lex
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 září, 2008 09:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mimochodem, klobouk dolů, tak přehledné a dobře organizované forum jsem dlouho nevidel.... a podle toho jak to tu procitam - mam se na co tesit, je to tu samej sympaták :-)

btw. nevedel byste nekdo o technickem manualu na stína? rád bych si to všechno naštudoval alespoň teoreticky, než se dám do praxe:-)

díky moc


  
HondaMCH

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 září, 2008 11:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nějaké věci jsou tady ke stažení, ale mají k nip přístup pouze členové..

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lex
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 září, 2008 14:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

už jsem objevil

kód:
http://chopper.doupe.net/x_vt600manual/a.php


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr