Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 26 srpen, 2008 22:44  Předmět:  Silnější za slabší??? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo, blbé téma a blbější dotaz. Vymění někdo VT1100 za VT600 + doplatek???


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 26 srpen, 2008 23:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já podobně vt1100 pořídil Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petersons
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 27 srpen, 2008 07:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já bych vyměnil, ale za VFR nebo FJR. Mám motorku na prodej a myslím, že docela levně. Je fakt v super stavu, neprodával bych, ale na delší cesty chceme něco pohodlnějšího a rychlejšího. Když bys měl zájem, mrkni: http://www.shoc.cz/viewtopic.php?t=1503


  
HondaMCH

Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 27 srpen, 2008 08:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj. Tak nevím jestli je VFR zrovna pohodlnější než Shadow. Rychlejší určitě. Jinak kdybych přemýšlel o nákupu 1100 tak ta cena by byla super i motorka je hezká.


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Petersons
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 27 srpen, 2008 09:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No právě, to řeším, jestli je pohodlnější VFR nebo FJR. FJR mají známí, tak víme, že jsou spokojení, ale VFR nemá z našeho okruhu nikdo, ale líbí se nám. Každopádně dík za názor, kdybys kupoval, dej vědět. Very Happy


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 srpen, 2008 08:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dals mi brouka do hlavy Embarassed


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 srpen, 2008 08:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky jsem už o tom uvažoval ale zustanu u své motky hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petersons
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 29 srpen, 2008 08:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Proč brouka?? Jestli jít do naší nebo do cestovky???


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 srpen, 2008 08:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Né jestli mám taky měnit slabší za silnější Shadow Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Petersons
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 29 srpen, 2008 08:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dělám si samo legraci. Určitě bychom se choppera taky nevzdávali, ale na hodně dlouhý trasy a na rychlý přesun, to fakt není. A to my potřebujem. Tady u nás se to dá, ale někam daleko je lepší mít fakt pohodlnou motorku. Jinak nevíš o někom, kdo by VT 1100 koupil???


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 srpen, 2008 09:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud vím, tak máš inzerát je to tá žlutá dáblice že,
ale zeptám se ti ještě mimo klub. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petersons
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 29 srpen, 2008 12:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dík, teď se motorky docela blbě prodávají, pár zájemců by bylo, ale zatím se na ni nikdo ještě nebyl mrknout. A do jara se nám moc čekat nechce. A za zeptání člověk nic nedá, ne?? Tak dík.


  
HondaMCH

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 září, 2008 15:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A víte co? Já si svoji hondičku nechám. Silný motor pod zadkem je sice krásná věc, ale jsem spokojen se silou i rychlostí 600-ky. Nepotřebuji jezdit 200 a hlavně pořád vylepšuji, tak si ani neumím představit, že bychse jí měl zbavit. je to můj stín, patří ke mně. Možná jednou ... až budeme v důchodu.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr