Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Hrobník
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 18 září, 2008 09:01  Předmět:  Benzinové čerpadlo Honda Shadow 1100 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prosím o pomoc radou. Mám Hondu Shadow 1100. Když mi došel benzin,nešlel motor nastartovat a evidentně nešel benzin do karburátorů.
Musel jsem benzinové přívody rozebrat a pak po dlouhém startování motor naskočil. Čerpadlo by mělo asi být slyšet.Mám podezření že nejde č a benzín tam jde samospádem.Poradte někdo. Potřeboval bych nové čerpadlo,vzal bych jej jako náhradní.


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 září, 2008 16:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tvůj problém byl asi v tom, že čerpadlo běží pouze když motor je v chodu a tak když je sucho je nutné dlouho startovat....

při zaplém klíčku bez motoru čerpadlo neslyšíš protože stojí a když je nastartovaný motor tak ho zase neslyšíš neboť ho motor přeřve

opravte jestli to píšu blbě

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 září, 2008 17:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pravdu díž,to samé,když položíš motku,uleješ karbece a musíš déle startovat!!!


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Lexani

Bombr
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 19 září, 2008 05:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Měl jsem podobný problém.Nemohli jsme na to přijít čím to je ,nakonec už motorka nešla natočit vůbec.Bylo vadný relátko co dává impulsi čerpadlu,kdy má dávat benzín.


  
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 září, 2008 07:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj už jsem to tu někdy psal.Měl jsem stejný problém.Udělal jsem k čerpadlu zvlášť přívod 12v s přepínačem. Těď, když jsem na suchu nedo dlouho motka stojí tak přepnu na přímo zapnu klíček a sliším jak četpadlo cvaká asi takto ta ta ta ta ...ta....ta............ta...............ta. Když jsou karburátory plné čerpadlo stojí.Pak zase přepnu spět na orig. zapojení. Šetřím baterku i startér. úděs


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 září, 2008 19:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lazile asi pujdu k tobe na skoleni drink - ty mas tu masu vymaklou chopper


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Hrobník
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 20 září, 2008 10:42  Předmět:  Pro Kapitána Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S tím předřazeným čerpadlem mne to napadlo také. Jenom nevím jaké čerpadlo by tam šlo.Je důležité aby po natlakování karburátorů vyplo!
Potřebuji poradit-


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 20 září, 2008 12:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Hrobník: Jestli jsem to správně pochopil, nejedná se o předřazení dalšího čerpadla, ale o extra ruční spínač elektrického spínání stávajícího čerpadla.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Hrobník
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 20 září, 2008 16:59  Předmět:  Díky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takhle jednoduché řešení mě fakt nenapadlo.DÍKY!!!!!!!!!


  
Lexani

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 září, 2008 18:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj tak Jerry to pochopiul uplně správně, vložil jsem před čerpadlo přepínač a je to.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr