Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 září, 2008 17:33  Předmět:  Podkopnutí kola Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak a říkám si, zima bude dlouhá, co kdybych podkopl kolo? Ceny se pohyují kolem 20 tisíc a to se mi zdá docela dost. Nevíte někdo o někom, kdo to udělá dobře a hlavně za normální cenu?


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 září, 2008 18:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já osobně mám zkušenost se Zbyňkem Kloboučníkem,koukni do mého profilu do galerie na poslední foto ,děláno minulou zimu. Jo je to za 18tis.ale komplet s prací,novýma brýlema a všema nástavcema atd, super domluva,udělá ti brýle jaké si řekneš,poslal jsem mu zálohu,on si vyrobil a vše připravil. Pak mi jen zavolal,že má připraveno,domluvili jsme datum,mašinu jsem naložil na káru,ráno dovezl,zajel si do Pardubic na kafe,po 6-ti hodinách jsem si ji vyzvedl zpět a bylo hotovo. Z těch co jsem kontaktoval byl nejlevnější a byla s ním nejlepší domluva a dle fotek na jeho stránkách bych si dovolil říci,že již nejedno podkopnutí dělal,takže kvalita by mohla být dobrá,za jeden rok používání,nebyl s vidlicí problém. Prostě spokojenost. Kdyby jsi se chtěl podívat tak tady. http://www.motocykly.kloboucnik.cz/


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 září, 2008 18:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Levněji to asi nikdo neudělá. Ještě sz chci zeptat:
1. jak se to řídí a jak se s tím manévruje
2. co to dělá při brzdění přední brzdou
3. co s původníma dílama
4. mám padák a plexi, není to problém, nebo to prodat a koupit přepákování
???


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 září, 2008 21:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

1. Můj osobní poznatek je,že po roce v tom při jízdě nevidím rozdíl. Na místě pokud se otáčíš jsi drobet větší,ale není to tak špatný otočím se s tím i na úzký cestě,jen to prostě víc nakloníš. Sjezdil jsem s tím serpentýny v alpách a opravdu subjektivně bez rozdílu a naprosto v pohodě. Říkal mi to i Kloboučník,když jsem se ho na to vyptával. Je to o tom jakej je každej řidič a jak si zvyká. Někdo si zvykne po 50km,někdo po 500km a někdo nikdy mad 2. Při brždění přední brzdou taky žádnej rozdíl,žádný odsakování apod. to dělají spíš "springer vidlice",ale klasické teleskop tlumiče v pohodě. 3 a 4 ti bohužel neporadím, z originál dílů ti zůstanou jen "brýle" spojené čepem,ty já zrovna prodávám jednomu chlápkovi(sakra musím je už poslat mad ) zbytek zůstává a nastavuje se nástavcema. S tím plexi nevím,neb nevím,kde je tam uchycený,ale když si to probereš s tím kdo ti to bude dělat,tak by to myslím neměl být vůbec žádný problém. A padák a přepákovaní snad nemáš uchycený na vidlici tak to nepotřebuješ měnit ne?


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 září, 2008 21:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za výstižnou odpověď. Mám ale jenom padák, přepákování se nevejde. Ale žíkám si, že k podkopnutém kolu by mělo být i přepákování. Nic méně, VT600 není zrovna velký chopper a prodloužení mu dá zase dospělejší vzhled.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 září, 2008 22:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To sakro joooo,vzhledově se to zlepší a zvětší o 200 procent nice nice nice song song song


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 září, 2008 15:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A dají se někde sehnat jenom brýle? Delší trubky do tlumičů jsem někde na netu našel. Tady v servisu by mi to taky udělali ale nevyrábí díly.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 září, 2008 17:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Samotné brýle rozhodně sezeneš,ale budeš muset sledovat,aby ti seděl sklon navrtání brýlí,pro trubky a teď si netroufám říct kolik stojí takhle samotné brýle pod sklonem. Jo a ještě navíc,musíš se rozmyslet o kolik stupňů chceš podkopnout. Neb do 7-mi stupňů ti stačí jiné brýle a jak je to víc,tak se dívá do krku kloub. Více info najdeš tady http://www.chopperweb.cz/jaknato-podkop.html


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 září, 2008 17:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No, když už dát do toho tolik peněz, tak asi pořádně "nakopnuté kolo". Jo a plexi nepůjde použít.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 září, 2008 18:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesně to jsem si řekl,když jsem si to taky pořizoval Laughing Laughing Laughing Jo,tak to je mi líto,já osobně nejsem fada štítu,tak jsem se o to nikdy nezajímal. Ale podle mě když se chce tak to jde,takže by nějaká možnost mohla být,to třeba nějak upravit aby to šlo,jestli na něm trváš.


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 září, 2008 21:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Drsní "čopráci" plexi nemají. Nechají na sebe proudit vzduch. Stejně jsem dnes koupil přídavná světla a nejdou mi namontovat, překáží plexi.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 září, 2008 22:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když podkop tak určitě bez plexi (plexi si neumím představit)

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Standa



Věk: 62
Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 26 září, 2008 06:42  Předmět:  podkop Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

koukni na : IRON-MOTO. Dělají to elegantnějším způsobem -vyvrtáním děr pro trubky pod požadovaným úhlem.


Štír Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele StandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 26 září, 2008 14:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V iron motu bych to raději nedělal viz. zkušenosti z K1400:

Jednalo se o úpravu přední vidlice-rozšíření a předkopnutí o 5°, vyšší řídítka, výměna předního kola za mnou dodaný 21"kolo. 21"kolo měli rozplést a vyleštit-nestalo se-přišli by na pěnu v duši. "ZAPOMĚLI" mi udělat do osy řízení díru pro zámek ( osu i brýle vyráběli oni nové ). Jel jsem tam a oni mi to na počkání udělali. Nebyl jsem u toho - NECHTĚLI TO, ale vrátil jsem se tam dřív a oni to dělali bez demontáže !! V té chvíli mi to nedošlo, ale při následující dovolené-na motorce-v Řecku se mi začalo blokovat řízení !! Na Meteorách jsem málem nevybral zatáčku - BLOKLO SE MI TO - a nechybělo moc a byli jsme se ženou dole pod skálou na sračky. Po rozebrání v servisu jsme zjistili, ŽE PO VYVRTÁNÍ DÍRY PRO ZÁMEK P Ř Í M O N A M O T O R C E NAPADALY ŠPÓNY DO SPODNÍHO LOŽISKA A TO P U K L O !!!!!!!



Můj kamoš, kterej si tam nechal dělat skoro tu stejnou úpravu zárověň se mnou-až na to kolo-měl taky plno reklamací.



O dodržení termínů bych se raději ani nebavil.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 26 září, 2008 16:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ono podkopnutí kola je dost velký zásah a musí být udělán dobře. Proto ta cena má odpovídat kvalitě. Nerad bych to někde položil, abych ušetřil na výrobě a montáži. Díky za upozornění.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 26 září, 2008 17:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo přesně toto je věc na který by se zrovna šetřit nemělo

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr