Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 únor, 2008 20:25  Předmět:  vyfuky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdravim vsetkych
vie ze to tu svojho casu bolo preberane,ale teraz by som potreboval poradit aj ja kde by sa dali zohnat ladaky na 600-ku za neaku rozumnu cenu
diky moc barat Enjoy song


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 29 únor, 2008 21:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,mrkni semka resil jsem to loni na svoji puvodni masinu.


  
barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: so 01 březen, 2008 00:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pre strycek fido
dik za typ. Enjoy
este jeden dotaz.je to velky rachot alebo pohoda?von sa stym asi neda ze?
pre ostatnych
na y-shop-u sa staci zaregistrovan a ceny su zas o nieco lepsie... song


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 01 březen, 2008 09:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zvuk byl docela slusny:D ven asi ne (nemaji homologaci),ale montaz a demontaz zabere pul hodky,takze na cesty ven staci prehodit za original laufy.


  
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 27 září, 2008 12:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak konečně dorazili. Demontáž a montáž se povedla. Zvuk se opravdu změnil, teď si nemůžu stěžovat, že nesliším motor. Nevíte jestli bude potřeba doladit ventily? A doufám, že tomu bude stačit vzduch. Výfuky mají nějaké tlumiče. Jo a kdyby je někdo chtěl objednat, tak pasují výborně. To bych nevěřil, jak ty originály jsou těžké.
http://highway-hawk.yshop.cz/vyfuky-dragon-s-tlumicem-pro-hondu-vt600vlx+dp131114/


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 říjen, 2008 09:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dnes jsem dal Stín do servisu. Výměna výfuků za laďáky si vyžaduje další úpravy. Přetryskování a změna vzduchového filtru. To jsem zvědav, co mi pak vrátí za "dělo". Po výměně laďáků, mi jeden válec začal blbnout, vynechával a někdy nešel vůbec.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 02 říjen, 2008 10:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, to je divný.... Ani já ani NX-Petr jsme nemuseli dělat prakticky nic(a máme ty samý) - jen mě to trochu víc střílelo, tak jsme s Jarinem přidali asi půl otáčky na šroubu bohatosti směsi a je to ok.


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 říjen, 2008 07:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Petr,ccc,
dej jsem prosím foto po montáži na stínu Embarassed
jestli jsou stejné jako měl Fido.
dík. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr