Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Tunel
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 07 říjen, 2008 14:44  Předmět:  Dopkňky Kuryakyn Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak mi přišel z Ameriky Kuryakyn. Chromované kryty přepínačů a brzdovky. Vypadá to super a k mému velkému překvapení to není z plastu. Je to poctivé železo. Cena necelé 3.000,-.....


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 říjen, 2008 14:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

hmmm to není špatný, přecejen origo provedení zrovna nic moc, pošli fotky až to přiděláš Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Tunel
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 07 říjen, 2008 14:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martine určitě pošlu. Mám motorku v servisu na dodělání. Byl jsem zkusit, jak to vypadá a sedne to tam jak....víš co na co :-) Ještě jsem kvůli tomu dostal od polopolicajta (rozuměj městského) pokutu, páč tam fakt bylo místo na parkování jen na chodníku...:-)


  
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 říjen, 2008 14:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ok, počítám s tím, vypadá to fakt dobře... Koukám, že seš taky asi nedočkavej člověk Laughing


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Tunel
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 07 říjen, 2008 14:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo a mají to i na 1100,1300, 750... Cena stejná. Nevím ale, jestli to nebude tím, že máme stejný přepínače :-)


  
Tunel
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 07 říjen, 2008 15:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin_s napsal:
ok, počítám s tím, vypadá to fakt dobře... Koukám, že seš taky asi nedočkavej člověk Laughing


....se nediv, když mám dvě motorky a obě na servis Help A zítra má byt 19 stupňů.


  
HondaMCH

barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 07 říjen, 2008 15:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

daj neaku adresu kde si to objednaval.a to je cena aj s dopravou a tak?
dik Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tunel
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 07 říjen, 2008 17:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Objednaval jsem to u Hasse v topmoto.cz Asi bude lepší tam zavolat. Jen dodací lhůta se trochu protáhla. Čekal jsem asi měsíc a půl místo tří týdnů. Katalog Kuryakyn tam má za 100,-


  
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 říjen, 2008 18:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kuryakin jsem nakupoval přímo v Americe na www.cruisercustomizing.com Mají tam toho spousty a vždy to vyšlo levněji, než všechny varianty u nás. A jsou to opravdu precizní doplňky

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Tunel
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 07 říjen, 2008 19:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesně tak. Sice si počkáš než to přijde, ale fakt to vychází levně. Všechny tyhle yshopy.cz a jim podobné ať se jdou fakt vycpat. Dražší než němci a hlavně mají spoustu obrázků na netu a skladem nic. Razz Razz Razz Ať jdou dělat do cukrárny, když je to nebaví Enjoy


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 říjen, 2008 23:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jedinný problém by možná mohl nastat u evropských verzí, páč mají navíc na pravé straně zapínání světel. U US verzí se světlo zapíná přímo klíčkem.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Tunel
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 08 říjen, 2008 09:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry pasuje to tam. Je to z katalogu "metric", tak předpokládám, že to je pro evropské verze. Možná se ale pletu....nevím.


  
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr