Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 29 září, 2008 07:43  Předmět:  Brašny IRON HORSE Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny a chci se zeptat jestli někdo nevlastní brašny zn. IRON HORSE a jaké s nimi má zkušenosti. Je u nich napsáno že jsou z pravé lícované hovězí kůže 4mm silné. Ani netuším co je to lícovaná kůže tak kdyby mi mohl někdo poradit, byl bych mu moc vděčnej. Martin


212.jpg
 Komentář:
 Velikost:  27.63 kB
 Zobrazeno:  9636 krát

212.jpg



Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 29 září, 2008 12:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Brašny:
http://www.motorbikeshop.cz/cs/motorbikeshop_katalog/?detaily=1&kategorie=131&barva_zbozi=-1&velikost_zbozi=-1&id_zbozi=6580
Jeden můj kámoš je má a jsou docela kvalitní, pevné a hlavně fakt velké.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
kchrz
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 14 říjen, 2008 09:59  Předmět:  Foto ? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koupil jste si je někdo nakonec? Jaké jsou? Nebylo by nějaké opravdové foto, jak vypadají na Shadow?


  
Lexani

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 říjen, 2008 10:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já na ně čekám. Přijdou dnes, nebo zítra.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 říjen, 2008 18:02  Předmět:  Re: Foto ? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kchrz napsal:
Koupil jste si je někdo nakonec? Jaké jsou? Nebylo by nějaké opravdové foto, jak vypadají na Shadow?


to kchrz. Já je už vozím na svý SHADOWce třetím rokem. A vypadá to tak jako na fotce. Posuď sám!


DSC01080.JPG
 Komentář:
 Velikost:  152.31 kB
 Zobrazeno:  9474 krát

DSC01080.JPG



Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 říjen, 2008 18:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A ještě pár dalších náhledů......


DSC01076.JPG
 Komentář:
 Velikost:  13.11 kB
 Zobrazeno:  9472 krát

DSC01076.JPG



Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 říjen, 2008 18:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sorry, nějak mi to nejde. Podívejte se do mojí galerie, tam jsou všechny fotky. chopper


Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 říjen, 2008 20:27  Předmět:  Brašny IRON HORSE Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdravím, mám stejné brašny jsou dobré do té doby dokud v nich nezmokneš ,pak jsou dost svěšený musel jsem je vyztužit, ať ti slouží, song


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 říjen, 2008 20:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Moje zkušenost - měl jsem tyhle brašny na své VT750 a maximální spokojenost. Prostorný a dobře udělaný. Myslím si, že je má spousta z nás. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Anonymní








PříspěvekZaslal: st 15 říjen, 2008 09:42  Předmět:  info Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Viděl jsem je v Linzi uLuise a cena no nekup to.
10025553 SATTELTASCHEN LEDER
*IRON HORSE* SCHWARZ
Sofort lieferbar
39,95 (69,95)


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 říjen, 2008 10:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Exclamation u Luise některé levné brašny stojí za h**** buď je to hrozně malé, nebo špatný materiál

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 říjen, 2008 10:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co se týče toho zmoknutí, tak bez vyztužení se prostě svěsí každá kůže... (to asi zná každá baba, co už má pár těch jarních deštíků za sebou... Laughing Laughing Laughing )


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 říjen, 2008 11:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak je mám doma. Za ty prachy není nic lepšího.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 říjen, 2008 17:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli máš podpůrné rámy pod brašny akorát (myslím tím jestli ti rám vede po švu) tak s tím nemusíš nic dělat. Pokud nevede po švu, tak je lepší předejít problémům, a dovnitř si dát výztuhu. Na celou zadní desku (ke kolu) přidělat výztuhu z plastu o síle 3-5mm. Dle libosti, nebo co je zrovna po ruce. Já to tak mám, a i když jsem zmoknul (nepromokly!!!), nebo jsou prázdné brašny, tak drží perfektní tvar. Uvidíš sám. chopper


Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 říjen, 2008 14:36  Předmět:  Brašny IRON HORSE Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar chlapi! Tak musím k těm brašnám ještě dodat že hned po první jízdě se mi u levý brašny vytrhl nýt a začaly se mi párat na víc místech. Takže jsem to musel celý přenýtovat a zašít, dodělat díry atd. Je to takovej trochu polotovar. Ale jsem s nima spokojenej.Martin [taky jestli si všimnete jsou totálně celý na křivo]


S6300331.JPG
 Komentář:
 Velikost:  126 kB
 Zobrazeno:  9264 krát

S6300331.JPG



Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr