Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 červen, 2008 20:22  Předmět:  Padací rám. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Máte někdo padáky na shadow VT600? Když namontuji padcí rám, dostanu tam ještě přepákování?


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 červen, 2008 21:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nemám sice VT600 ale IMHO dobré přepákování poslouží i jako padací rám. Mnohdy bývá i pevnější

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 červen, 2008 21:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když budeš mít menší, jako má Navi, tak to tam dáš. Já mám velkej od Highway Hawk a tam ho rozhodně nedáš. Já měl problém i s originálním řazením, páč mám hnátu 47.

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 červen, 2008 21:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Padáky jsou nové z aukce: http://www.aukro.cz/show_item.php?item=371643347
a přepákování:
http://motobazar.miramoto.cz/motorky/moto-shop/prepakovani/7272/mapam-hm2041pvt6-honda-vt-600-shadow/12511/
Ještě zatím není v garáži, ale už mám objednané doplňky za cca 7000,-. A ještě bych rád to přepákování. Taky měřím 180 a váha je ke 100.

Laughing


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 červen, 2008 22:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Montuj bez padáků,s Těmahle to tam nenarveš Sad ,podívej se na doplňující fotky u padáků Enjoy


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 červen, 2008 21:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak mi někdo řekl, abych si dal raději padací rám a na rám předkopy. Je to pohodlnější na dálky a přepákování není zrovna na město. Tak to řekl. A proto se Vás táži, nevíte kde sehnat kvalitní padáky??? Měl jsem jedny vyhlídnuté z aukce ...ale on to je Polák a nedá se s ním domluvit.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 12 červen, 2008 11:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám přepákování, ale ještě jsem nezjistil proč by mi mělo vadit ve městě Shocked


  
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 červen, 2008 15:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

petr.ccc napsal:
Tak mi někdo řekl, abych si dal raději padací rám a na rám předkopy. Je to pohodlnější na dálky a přepákování není zrovna na město. Tak to řekl. A proto se Vás táži, nevíte kde sehnat kvalitní padáky??? Měl jsem jedny vyhlídnuté z aukce ...ale on to je Polák a nedá se s ním domluvit.




To že to je Polák nevadí,já mu psal kvůli padákům na mého hektolitra song a odepsal mi ,sice srozumitelně ,ale že mám smůlu že na 1100 nemá.
Jsou nerezový a viděl jsem je osobně v Polsku na Megaburze (500zl.)co jsem byl ve Wroclavy a jsou nádherný můžu jen doporučit.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 říjen, 2008 12:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Síce hodně opožděně.

Ahoj petr.ccc
Dostateš je tam bez problémů. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 říjen, 2008 15:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud koupíš ty od Hepco&Becker, v pohodě tám přepáčko dáš.


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 říjen, 2008 22:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tohle jsou padáky od Hepco Becker a přepákování mám posunutý o cca 18 cm dopředu,takže nebyl problém. Akorát tenhle padák je takovej menší což mě osobně vyhovovalo,neb jsem chtěl nějakou ochranu,ale ne velkej rám jako kráva Very Happy Very Happy Very Happy


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 říjen, 2008 22:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

P.s. : Toho ohnutí přepákování si nevšímej,je to focený po té co to potkalo srnku,chuděru jednu Sad


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 říjen, 2008 23:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V každém případě díky za odpovědi. Padák už tam mám pár měsíců Very Happy . Koupil jsem ho tady:
http://highway-hawk.yshop.cz/padaci-ram-fat-bar-honda-vt600vlx-chrom-32mm+dp130854/
A tam se přepákování už nevejde.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr