Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 15 září, 2008 10:27  Předmět:  Prodám Shadow VT 600 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prodám svoji VT 600 protože jsem si pořídil VTX 1300

Blišší informace zde:

http://www.tipmoto.com/motorky/honda/102702-vt-600c-shadow.html


  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 listopad, 2008 13:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

PRODÁNO


Myslel jsem, že se už letos neprodá a že tím pádem dudu členem i příští rok pláč


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 listopad, 2008 14:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Měl jsi ji prodat až po Vánocích mad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 listopad, 2008 18:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nedalo se to ovlivnit bo to měl v nab. motobazar Sad


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 listopad, 2008 19:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak si kup Mate model, to se taky počítá, bylo by tady po srandě Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 listopad, 2008 20:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nemužem na příští valný hromadě hlasovat o změně názvu klubu na Shadow & VTX owners club bohemia?


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 06 listopad, 2008 11:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mildo ten model by se mi hodil, ale nikde ho nemůžu sehnat. Ještě zůstává poslední naděje, že bych si jej nechal vyřezat nějakým šikovným ruským mužikem z berjozky.
Mohl by jich udělat asi víc bo dřiv nebo později budou chtít někteří taky přesedlat na větší obsah.
Když jsem si kupoval šestistovku, tak jsem byl 100% přesvědčen, že mi to bohatě stačí a žádnou jinou si "nikdy" nepořídím.
Ještě na jaře letošního roku jsem investoval do přepákování a do nového sedla, protože jsem byl stále skálopevně přesvědčen že si žádnou jinou "nikdy" nepořídím.
Taky jsem byl zásadně proti plexištítu. Něco takovýho bych si "nikdy" na mášu nedal.
No a slovy klasika "ni sem mnoho škopků nevypařil, ni si rok s rokem nedal scuka" a všechno je úplně jinak.
Mám jinou a s plexištítem.
A kdo za to může? Moje zvědavost vyzkoušet si něco jiného, abych se utvrdil v tom, že si žádnou jinou "nikdy nepořídím.

Ty vole to je jak nějaké fejeton.


  
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 06 listopad, 2008 12:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Mat : Fakt pěknej fejeton... Laughing Good
Souhlasím, taky jsem si myslela, že Heduš je naprostým vrcholem mých snů, když jsem jí kupovala... no a teď už šetřím na jinou... Cool

Model 6tky bych brala, asi před 3 roky jsem viděla modýlek v modrý barvě, já matlák si ho nekoupila a dodnes lituju, páč se snad ani nedá sehnat... Kdyby někdo o modýlku věděl, tak dejte vědět... Wink


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 06 listopad, 2008 14:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau Mate.
Neruda hadr. Asi nedělaj modely Shadow, protože to je v podstatě okopírovaný Harley. Plně Tě chápu s koupí 13ky. Ze začátku jsem byl unesen sílou a zrychlením 11ky, ale nyní již pošilhávám po 18tce, či HD nebo něco. Jinak třicítky dobře vyvinutý taky nejsou k zahození. Laughing Enjoy Boža


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Eddie



Věk: 45
Založen: 23. 09. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Libochovany

Motorka: Shadow VT 600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 07 listopad, 2008 08:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sice chápu, že s jídlem roste chuť. Pořád jsem ale přesvědčen, že "šestky" jsou strop, páč větší by se mi nevešly do ruky... Embarassed mad


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele EddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 07 listopad, 2008 10:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To jsem si Eddi myslel taky, pak jsem ale zjistil, že "třináctka" se ovládá mnohem snadněji jak "šestka"


  
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 07 listopad, 2008 18:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mate,svatá slova Laughing
Já šel rovnou do jedenácetistovky,abych měl alespoň chvilku pokoj chopper
Zatím to ještě funguje Enjoy


  
HondaMCH

Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 10 listopad, 2008 10:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Řekla bych, že Eddie to s tím stropem a "šestkama" myslel dobře... ty "třináctky" by v zimě na soli už trochu pálili... Laughing Laughing Laughing


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 10 listopad, 2008 10:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A jóó d'oh!
už to chápu mad
to je pravdy, já taky tak velky ruce nemám


  
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 10 listopad, 2008 11:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak si půjčíš brankářké rukavice Laughing


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 10 listopad, 2008 14:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fuj, rukavice. Jde Ti o to, abys to vošmatal, nebo o to, abys se s tím pomazlil... Very Happy

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 10 listopad, 2008 16:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

s třináctkama už se asi moc mazlit nedá, to tě musí zavalit celýho, ale zkušenost teda nemám Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 11 listopad, 2008 10:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vono s třináctkama se už mazlit dá a vůbec Tě nemusí zavalit. A zkušenosti prý maj taky dost. Very Happy

No teda, kam se tohle vlákno zvrhlo Shocked


  
Lexani

Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 listopad, 2008 13:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je jak s tím dotazem na radio Jerevan: je mi jedenáct a ještě nejsem těhotná, není můj otec impotent?


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr