Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 červenec, 2008 20:51  Předmět:  tlak ve vidlich vt 750 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prosim o radu mam vt 750 rv 1985 us verze a nedavno jsem si nechal delat repas vidlic. Vse je super akorat nevim (ani v servisu to nevedi) mad na kolik se ty trubky foukaji. Nahore u kazde trubky mam ventylek a podle mne je to na tvrdost vidlic. Proto prosim Jarina,Lazila a dalsi kteri maji stejne moto aby napsali na kolik tlaku to maji odzkousene diky JS


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 19 červenec, 2008 08:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Jardo, na tuto otázečku ti rád odpovím, v manuálu je 0.4 a nemělo by to být více, drink aby se nepoškodilo těsnění. Já jsem dojel do pneusevisu a natlčil jsem tam ten plyn co se dává do pneumatik místo vzduchu.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 19 červenec, 2008 22:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

diky za odpoved a to stim plynem to je bezva napad to by mne nenapadlo zejtra rano to tam u kamose fouknu dik JS Enjoy


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

soptik
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 11 září, 2008 09:46  Předmět:  vt Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nazdarek a jak se k těm ventilum na přednich vidlich dostanu nebo kde ty svině jsou??? diky soptik!


  
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 září, 2008 09:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nahoře na brýlích, kde jsou uchycené vidlice jsou chromovaná víčka, ty odšroubuješ a pod nima jsou klasické ventilky jako u pneumatik Laughing


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
jarin



Věk: 64
Založen: 13. 12. 2006
Příspěvky: 98
Bydliště: Jirkov

Motorka: VT 750 Shadow US
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 září, 2008 20:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Předpokladem je,mít v perfektním stavu vidle Good ,to znamená absolutně bez škrábanců! mad ......což se mi nepodařilo( mám tam jeden škrábaneček,kterej už nešel ani vyleštit),tudy mi utíká tlak Mad ........vyřešil jsem to jednoduše: pod každou pružinu jsem dal 2 velkoplošné podložky Enjoy a je o jednu starost méně! song


Vodnář Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele jarinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 září, 2008 19:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja dal na radu lazila a zatim nic neuslo Smile


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 prosinec, 2008 10:17  Předmět:  Re: tlak ve vidlich vt 750 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lidi tak jsem si to tu přečetl a řekl jsem si že se mrknu jestli tám mám taky ty slavné ventilky povolil jsem to vrchní víčko a šroboval jsem ven a pak to na me vyskočila jakysik trubka tak jsem to zase zašrouboval a raději na to kašlu nerad bych to po...l. mám VT 750 C2 98rv.


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 prosinec, 2008 10:18  Předmět:  Re: tlak ve vidlich vt 750 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

fata napsal:
Lidi tak jsem si to tu přečetl a řekl jsem si že se mrknu jestli tám mám taky ty slavné ventilky povolil jsem to vrchní víčko a šroboval jsem ven a pak to na me vyskočila jakysik trubka tak jsem to zase zašrouboval a raději na to kašlu nerad bych to po...l. mám VT 750 C2 98rv.
Asi nemám US verzi mad


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 prosinec, 2008 15:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Spíš nemáš ten správný ročník Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr