Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
kuboš750



Věk: 51
Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 43


Motorka: Yamaha 1300 royal star Venture
honduras.gif
PříspěvekZaslal: út 10 únor, 2009 19:05  Předmět:  Bazar Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojte všichni,mám na prodej rampu dálk. světel na VT 750 ACE C2 - cena 1000,-.Dále prodám mřížku na zadní světlo-cena 200,-. Oboje je nové!!! Dále bych nabídl víčko nádržky př.brzdy,chrom s orlem,nové-cena 250,-.Pak bych mněl dvě zrcátka obdélníková,použitá,ale top stav-cena 400,-(pár). Zdravím všechny a opatrujte se!


DSC03751.JPG
 Komentář:
 Velikost:  142.51 kB
 Zobrazeno:  6299 krát

DSC03751.JPG





Naposledy upravil kuboš750 dne st 11 únor, 2009 13:31, celkově upraveno 2 krát
Beran Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele kuboš750Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 únor, 2009 19:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kuboši ahoj, bude to asi chtít nafotit Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kuboš750



Věk: 51
Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 43


Motorka: Yamaha 1300 royal star Venture
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 11 únor, 2009 13:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na druhý pokus to klaplo Beechi. Já a počítače! Zlatá patologie! Ahoj chlape


Beran Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele kuboš750Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 únor, 2009 13:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, a copak- budeš přestavovat??

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 únor, 2009 14:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To víčko nádržky př.brzdy,chrom s orlem by nepasovalo na VT600? Kdyby jo tak to beru.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
kuboš750



Věk: 51
Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 43


Motorka: Yamaha 1300 royal star Venture
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 11 únor, 2009 14:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No to víš! Ale co se týká těchto věciček,tak ježíšek mi je nadělil unáhleně a já to teď musím doladit. Např.-rampa je super,ale příd. světla mají nestandartní tvar a velikost a nevejdou se mi vedle hl.světla. Musel jsem koupit širší.Zrcátka jsem dostal nové.Víčko a mřížku mám navíc. Díky bohu,že vše ostatní je ok. Jo a když jsi tak zvědavej,tak 14.2. přijeď a uvidíš!!!! Shocked Shocked Shocked


Beran Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele kuboš750Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 únor, 2009 14:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Odpovím si tedy sám:
Víčko brzdové nádobky na hydraulickou kapalinu. Materiál: slitina. Povrch: chrom. Model: HONDA-VT600/VLX/VT750 ACE/VT750C4/C5/VT750 DC Black Widow/1100 ACE/VF750 C'93-up/1100 AERO/VTX1300/VTX1800 a také model:YAMAHA-XVZ 1300 Royal Star/XV1600 Wild/Road Star/XV1700 Road Warrior.
Tak já to teda beru šéfe Very Happy .


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 únor, 2009 16:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

KUBOŠI, POKUD POJEDE SAM, POKUD DOVOLÍ POČASÍ( DNES BYCH NEDOJEL ANI DO VARŮ),ALE HLAVNĚ, JE VALENTÝNA, TAK NEVÍM, JAK SE NA TO BUDE TVÁŘIT TA MOJE- RÁD BYCH PŘIJEL, DÁM TI V KAŽDÉM PŘÍPADĚ VĚDĚT TELEFONEM- I POKUD NE, Enjoy Enjoy Enjoy Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kuboš750



Věk: 51
Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 43


Motorka: Yamaha 1300 royal star Venture
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 11 únor, 2009 17:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Beech: Jasně,dej vědět. To Petr.ccc: Odpověď v SZ Razz


Beran Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele kuboš750Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Eugo



Věk: 43
Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

Motorka: HONDA SHADOW VT 750 C6
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 11 únor, 2009 21:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak taku rampu na svetla som tu nedavno zhanal. Skoda ze som to nevedel skor.


Váhy Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele EugoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr