Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
kchrz
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 09 březen, 2009 21:49  Předmět:  nenámé "udělátko" Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Při předjarní přípravě jsem pod šasí nalezl věc, jenž nevím k čemu je a jestli někam patří. Byla je tak zamotána a přišpendlena k ostatním kabelům. Když s tímto kolečkem uvnitř otočím, motor chcípne. Nezdá se mi, že by tom byl regulátor předstihu, navíc je to napojeno jen na elektriku.
Poradí mi nekdo? Obrázek přikládám.
díky moc
kchrz

Image

Image


  
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 březen, 2009 23:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vzdáleně mi to připadá jako VT600, ale v dost zuboženém stavu. S něčím takovým jsem se ale u sebe nesetkal. Ale určitě se jedná o starší model, tak třeba někdo bude vědět.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 10 březen, 2009 00:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau nejsem si jistej ale vypadáto jako čidlo od stojánku, zkontroluj jestli na stojánku nějaký máš.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 10 březen, 2009 08:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to tak jak pise Gorky.Jde o cidlo bocniho stojanu.Fido


  
kchrz
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 10 březen, 2009 09:13  Předmět:  čidlo stojanu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za rady,
čidlo stojanu by to skutečně mohlo být, to mě nenapadlo.

Opravdu se jedná o VT600, model 1994. Stav se poněkud zubožený, ale to jsem zjistil, až když jsem ji v zimě rozebral. Koupil jsem ji loni v létě v tomto stavu a najezdil na ní cca 3000km.
Musim jí dát někam seštelovat a vyčistit, tohle si nezaslouži. Bohužel, v tomhle stavu jsem jí koupil. Můj první velkej stroj, do té doby jsem jezdil na kejvačce, respektive panelce.

Každopádně diky za rady
kchrz


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr