Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Luboš Reinbergr



Věk: 64
Založen: 26. 05. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Poděbrady

Motorka: Honda Shadow VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 březen, 2009 19:29  Předmět:  Rampa na přídavná světla VT 750 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám na prodej rampu na přídavná světla. Použité 1 měsíc, takřka nová.


Rampa2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  334.91 kB
 Zobrazeno:  5873 krát

Rampa2.jpg

Rampa1.jpg
 Komentář:
 Velikost:  295.51 kB
 Zobrazeno:  5873 krát

Rampa1.jpg



Vodnář Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Luboš ReinbergrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 březen, 2009 19:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hele, to je zajímavý. Jak si tam dostal přídavná světla a ještě plexi? Jak daleko jsou ty světla od sebe?


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Luboš Reinbergr



Věk: 64
Založen: 26. 05. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Poděbrady

Motorka: Honda Shadow VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 březen, 2009 20:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rampa je originál, ale dal jsem tam takový malý podložky, takže ty světla jsem dal asi o 2cm dopředu.


Vodnář Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Luboš ReinbergrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 březen, 2009 20:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A prodáváš to i se světlama? A jeká je cena?


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 březen, 2009 20:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vidím, že jsem odpovídal do špatného vlákna mad ta rampa se dává místo toho standartního "držáku blinkrů"? tak jak to máš ty se mi to zdá příliš daleko od sebe

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Eugo



Věk: 43
Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

Motorka: HONDA SHADOW VT 750 C6
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 březen, 2009 18:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ta rampa ma byt podla spravnosti uchytena z hora toho okularu tesne pod svetlom a nie z dola. Blatnik takto do nej nebucha? Ja mam jednu taku rampu tiez doma. Bola raz nahodena a nepouzivana.


Váhy Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele EugoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

saman
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 26 březen, 2009 20:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To se mi líbí tak kolik to bude stát a světla jsou k tomu? Embarassed


  
Luboš Reinbergr



Věk: 64
Založen: 26. 05. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Poděbrady

Motorka: Honda Shadow VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 březen, 2009 17:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ano, ta rampa má být nad brýlemi. Kvůli držáku plexi jsem ji dal pod a při maximálním zapružení naráží do blatníku. Proto ji nabízím, ale tomu, kdo nemá plexi.
Světla jsem si přendal na novou rampu, kterou mi udělali na míru v Iron moto na Moravě.
Kdo by měl zájem o tento držák sbvětel, Tak je za 500,- jeho. ( stál 1570,- )


Vodnář Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Luboš ReinbergrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 březen, 2009 18:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Luboši, neodpověděl jsi mi, jak je to s těma blinkrama... Jsou našrubované až na té rampě? pokud ne a šel by použít stávající držák, tak rampu hned beru! pokud by byly blinkry až na konci rampy, chtělo by to ještě víc fotek, připadají mi teď totiž nějak daleko od sebe.
A vůbec by se hodila nějaká fotka, jak je to tam přišroubováno...

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr