Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pepa



Věk: 66
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 62
Bydliště: Tábor-Opařany

Motorka: VT 600 SHADOW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 březen, 2009 00:54  Předmět:  Ráfky pro drátěná kola Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hledám dodavatele ráfků pro drátová kola. Pustil jsem se do stavby 3/4 choppera pro radost mojí a mého synka, protože mi z mini-moto už vyrostl. Potřeboval bych ráfky
1,85(1,60-2,15)-14
a
3,5(3,25-3,50)-12
Nepotřebuji super spec. ráfky na úrovni Excel. Ta motorka nebude nikdy na papírech a jezdit rychle. Dodavatele drátů a niplů jsem již našel, ale ráfky zatím ne.
Téma se sice neváže k Honda Shadow, ale mládež je třeba vychovávat od mala Very Happy , pokud to ještě maminka toleruje.
Díky za ev. pomoc Help
Pepa H.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele PepaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 březen, 2009 01:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám dobré zkušenosti s Kloudou z Plaňan, brával jsem od něho kola na veterány sám je vyrábí a má na to mašiny. Tel. 607666259 nebo www.motorafky.cz Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepa



Věk: 66
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 62
Bydliště: Tábor-Opařany

Motorka: VT 600 SHADOW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 březen, 2009 07:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky moc Míro, to bude ono.
Pepa H.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele PepaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 březen, 2009 23:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepo jak jsi u Kloudy dopadl, je to takový věčně trochu mrzutý strejda ale umí a drží slovo. Přeji hodně štestí při stavbě. Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepa



Věk: 66
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 62
Bydliště: Tábor-Opařany

Motorka: VT 600 SHADOW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 březen, 2009 23:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Mílo, právě jsem mu poslal písemnou poptávku a zítra mu zavolám. Uvidíme ... Zatím jsem nikoho jiného nenašel. Pepa H.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele PepaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr