Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Anonymní








PříspěvekZaslal: čt 02 duben, 2009 15:05  Předmět:  porucha.. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

XI. zahájení motocyklové sezóny Praha - Poděbrady

TOTO TÉMA JE OTEVŘENÉ POUZE ČLENUM? Nějak mi nejde do tohoto tematu přidat příspěvek, asi nás bude víc... Embarassed

Monkey


  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 duben, 2009 12:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

koukal jsem na to, Jerry ho otevřel v členské foru, ale nechápu, proč ty jako člen se tam nedostaneš- jo a proč se hlásíš jako anonymní a pak se podepíšeš HE?????????? Jestli, je potíž s přihlášením, tak napiš Petrovi, ať ti udělá nové heslo a třeba i Nick

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: pá 03 duben, 2009 21:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Beechi, jestli jsi se koukal, tak to je dobře. Možná jsi si i všimnul toho, že půl roku nemám přihlášení a od posledně se nic, ale vůbec nic nezměnilo. Administrátoreček to ví, že to nejde, a neřeší to. Mimochodem QWERTY se přihlašuje ze stejného PC bez problémů. Takže k diskuzím na téma jestli je to Mozzilou, nebo expolorerem 6..... a novějším věnovat pozornost nebudu.
Jinak Adminovi to rád osobně vysvětlím hned jak jej potkám.. A může u toho mít zase monolog s vypětím hlasivek...

A protože mi nejde přihlášení, tak je slušnost se podepsat..
How


  
HondaMCH

Anonymní








PříspěvekZaslal: pá 03 duben, 2009 21:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Teď jsem se jako odhlášený na Praha-Poděbrady dostal, ale nemohl jsem psát. Což jsem před tím ovšem netušil.
Jerry


  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 04 duben, 2009 20:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já teda nevím ,čím to je ,ale je fakt, že náš bývalý člen Čárli z Aše se taky nemohl přihlásit 1/2 roku, a já když jsem se zalogoval jako on, tak mně to šlo- administrátor nejsem, takže ti v tomhle nepomohu- zkus se domluvit s Petrem, ale jak vím, vy se můžete jak kočka se psem, tak to bude asi trochu na dlouhé lokte Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr