Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: út 31 březen, 2009 20:51  Předmět:  Padací rám na VT 1100 Shadow Spirit 2005-nabídněte Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koupím padací rám na VT 1100 Shadow Spirit r.v.2005
tel a e-mail v nicku

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 březen, 2009 21:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já bych doporučoval počkat, protože na Aukru čas od času jeden Polák nabízí padáky z leštěného nerezu. Jsou fakt suprové a rovnou už i s předkopama. (viz. obrázek) Cena bývá kolem 4.300,-Kč, což si myslím není moc. Nebo by se prodejce dal možná kontaktovat na jeho stránkách:

http://www.terys.pl/

Tady je starý odkaz na padáky:

http://www.aukro.cz/item562047338_padaky_yamaha_honda_suzuki_kawasaki.html


padací rám.jpg
 Komentář:
 Velikost:  4.65 kB
 Zobrazeno:  6488 krát

padací rám.jpg





Naposledy upravil petr.ccc dne st 01 duben, 2009 21:45, celkově upraveno 1 krát
Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 01 duben, 2009 16:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky.Díval jsem se na tu adresu,padáky tam nemá,na aukru zatím taky nic.Počkám a uvidím.V iron.motu by to udělali,ale musel bych tam motku nechat týden a taky dovézt,cruiser customizing nabízí,ale vyšlo by to na 6 500.-,to je dost.zdraví goldi Very Happy

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 duben, 2009 19:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na www.Yshop.cz je rám na VT 1100 ale jestli by to pasovalo ale rám si myslím je stejnej Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 duben, 2009 19:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Odkaz http://www.yshop.cz/padaci-ram-fat-bar-extreme-honda-vtx1100-c2-ace-chrom-38mm+dp130860/ Very Happy .M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 01 duben, 2009 22:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za typ,ale pasovat to asi nebude.Díval jsem se na tento typ na několika webech a je určen jen pro C2 ACE,dokonce jsou i rozíly v r.v.Nechci kupovat a pak znovu prodávat,když nebude sedět.Nejspíš motku odvezu do Hradiště,mám to 50km. d'oh!

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 duben, 2009 22:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jistota je kulomet mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 01 duben, 2009 22:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Máš pravdu,ale místo padáku ho tam nedám,jěště zkusím hodit kontakty jestli to někdo nemá a sedí,Jěště jednou dík,goldi Good

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
medabeda
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 05 duben, 2009 12:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://www.hein-gericke.de/0/news-events/

Tady jsem kupoval decentní a přesně co jsem chtěl je to na typ VT1100C SC18 US nebo SC23 Europe později i spirit což by mělo být rámově stejné (mrkni do alba) Enjoy jinak většinou jsem našel styl alááá JAWA Sad


  
Lexani

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: čt 09 duben, 2009 20:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

medabeda napsal:
http://www.hein-gericke.de/0/news-events/

Tady jsem kupoval decentní a přesně co jsem chtěl je to na typ VT1100C SC18 US nebo SC23 Europe později i spirit což by mělo být rámově stejné (mrkni do alba) Enjoy jinak většinou jsem našel styl alááá JAWA Sad

Tak tam to pořád není,všechno vyprodané,psal jsem do Polska,taky nic.Objednal jsem padák v USA a budu mít klid,čauky Very Happy

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
medabeda
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 09 duben, 2009 22:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

goldi napsal:
medabeda napsal:
http://www.hein-gericke.de/0/news-events/

Tady jsem kupoval decentní a přesně co jsem chtěl je to na typ VT1100C SC18 US nebo SC23 Europe později i spirit což by mělo být rámově stejné (mrkni do alba) Enjoy jinak většinou jsem našel styl alááá JAWA Sad

Tak tam to pořád není,všechno vyprodané,psal jsem do Polska,taky nic.Objednal jsem padák v USA a budu mít klid,čauky Very Happy

Tady je ten padák Hepco a Becker song Strana 22 VT 1100 C do r.94
http://www.motocykly-samoto.cz/downloads/Hepco&Becker%20VK-Liste%202007.pdf


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr