Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 prosinec, 2008 11:16  Předmět:  Originál nádrž na VT600C na prodej Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mírně naťuknutá na pravé přední straně a droné ťupky na laku viz foto,jinak skoro nepoužitá cena 3000Kč


Změnit velikost z P1000587.JPG
 Komentář:
 Velikost:  93.64 kB
 Zobrazeno:  5911 krát

Změnit velikost z P1000587.JPG

Změnit velikost z P1000588.JPG
 Komentář:
 Velikost:  82.58 kB
 Zobrazeno:  5911 krát

Změnit velikost z P1000588.JPG



Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 prosinec, 2008 12:19  Předmět:  re Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo kdybys měl v bílé perleťi na vt 750 tak bych ji bral... dal jsem ji do opravy a opravili mi ji tak,že mi jí provrtali mad


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 prosinec, 2008 12:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No tak to nepotěší,ba co přímo nasere,ale já ti jí klidně nastříkám bílým sprejem a přejmenuju VT600 na 750 a dohodnem se Very Happy Very Happy Very Happy A když ti to vyrobili v servisu,neměli by ti to spravit či nahradit???


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 prosinec, 2008 13:00  Předmět:  re Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no takhle, jel jsem po dálnici maimum 160 a najednou podtlak a nádrž se mi promáčkla dovnitř. tak jsem to odvezl tam kde jsem mašinu koupil,aby mi vytáhli ty promačkliny a opravily ucpanou nádrž, vráili mi jí po 2 dnech že už je vše ok. vyjel jsem s kámošem na vyjíždku cca. 320 km a stejná závada. tak jsem rovnou je tam. oni si nevěděli rady,tak u víčka mi to provrtali. natankuju a benzín mi teče tou dirkou. v Hondě mi řekli za opravu kolem 3000 kč plus práce cca. 1500 kč lak,samolepky a oprava. jo ještě se mi tam smáli,že to v životě neviděli... díru v nádrži. tak jsem tam jel po 3 a domlivily jsme se,že mi na ebay seženou nějakou jinou tak jsem zvedav co z nich zas vyleze... Razz


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 prosinec, 2008 13:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

COŽE Exclamation provrtat nádrž Question to musejí být HOVAD* mad
nechal bych jim koupit novou nádrž...

Mat i Pat promine, ale jen ti dva z TV by to dokázali udělat

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 26 prosinec, 2008 11:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V pravdě originální řešení,nakopat jich do prdele a nechat je koupit novou nádrž,neb tady je závada na jejich přijímači a očividně i vysílači když vrtaj do nádrže. Fakt mazec mad mad mad


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 26 prosinec, 2008 13:29  Předmět:  re Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

volal jsem do Hony tady v plzni. Nová nádrž je k mání za 23 000 K mad č


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 únor, 2009 22:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Po dohodě půjdu s cenou klidně dolů jestli někdo projevíte zájem.


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 květen, 2009 23:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prodáno


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr