Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 18 květen, 2009 08:27  Předmět:  Chladící kapalina Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Včera jsem po ujetí 35 km o průměrné rychlosti 90 km zjistil, že mi kape chladící kapalina. Po chvilce to přestalo. Nevím, jestli to bylo tím, že jí tam bylo víc (dávali mi ji tam v servisu). Teď je asi 2 - 3 cm pod okrajem v nádobě. Kdyby jí tam bylo moc, je možné, že by to přetékalo někde nad motorem? Vypadalo to, jako kdyby tekla mezi válcema. Pak už ale netekla.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 18 květen, 2009 09:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

je možné že jí bylo víc. Když jí dáš moc tak se něco vytlačí.

hlídat a popřípadě dolít

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jast



Věk: 79
Založen: 20. 08. 2008
Příspěvky: 226
Bydliště: Uhříněves Vačkářova 569

Motorka: Honda VT 600 C PC21
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 18 květen, 2009 23:11  Předmět:  chladící kapalina Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to tak jak říká Petr když jí naleješ moc vyteče dole z přepadové trubičky já jsem měl ten samý případ když jsem jel na sraz do Poděbrad
ahoj honza. Laughing


Beran  Kohout OfflineOsobní galerie uživatele JastZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 18 květen, 2009 23:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlavně by ti to nemělo týct mezi válcema, tedy pokud nemáš vypadlou hadičku z nalejvacího hrdla do tý přepadový nádobky za motorem. A ta nádobka má drenážní hadičku vyvedenou pod motorku.

Jestli to máš ok, tak mrkni na hadice co vedou nad motorem, jestli ti to těsní ve spojích.
A hadice pak jsou nasazený na trubkách (poz.4 a 5), který vedou do motoru. Samozřejmě taky přez těsnění (poz.9). To zrovna loni odešlo mě. (nový - Hornbach 110,-)

http://216.37.204.203/Honda_OEM/HondaMC.asp?Type=13&A=233&B=14

Hodně štěstí a dej vědět.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 26 květen, 2009 19:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak sme v servisu zjistili, že v jiném servisu mi dali místo kovové svorky na hadičku chladící kapaliny (někde u karbecu) plastovou utahovací pásku. To byla závada. Jenom mi je divné, že se větrák nějak netočí. Zapnuli jsme ho na přímo a funguje. Tak buď-to je špatné čidlo, nebo to nebyla ta správná teplota. Dá se nějak otestovat funkčnost čidla (když nemyslím přehříváním motoru)??? Při jaké teplotě to začne asi tak spínat??? Dal jsem si teploměr místo šroubu na olej a ukazuje 80-90.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 27 květen, 2009 02:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím jestli to jde vyzkoušet bez toho, abys to čidlo vyndal. Když bys ho měl venku, tak ho hodíš s teploměrem do hrnce s destil vodou a začneš zahřejvat. Při tom sleduješ, při jaký teplotě ti sepne.
Samozřejmě vyndáním čidla si vypustíš kapalinu.

A teplota sepnutí je v manuálu. Ale ten zrovna nemam u sebe, páč jsem zrovna v práci.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr