Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 16:50  Předmět:  Povinné ručení aneb po staru silniční daň Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj všichni, zajímal by mě Váš názor na povinné ručení po dobu zimního období.
Já to praktikuji tak.,že prostě zaplatím pov. ruč. od 1.5. do 31.10. a pak mám milenku zazimovanou. Sem o Kooperativy a tam nou problém. Pojistí klidně i na 3měsíce a započítávají i bonus. Very Happy Smile
A nebo další cesta - dát SPZ přez zimu do depozitu. Tam je ,ale problém, že při ůschově chtějí (tuším) poplatek 200kč, při výdeji také 200kč plus znuva technickou a nebo evidenci v STK, takže ,další peníze.
V ČMN psali, že kdo neplatí pov. ručení přes zimu, vystavuje se sankci a postihu až 50 000kč. Sad Sad
Nejlepší je asi platit (nou problém),ale Já nevidím jediný důvod proč podporovat pojištovny(když v zimě nejezdím) potažmo tendle zlodějskej stát. VAŠE NÁZORY??? Laughing Laughing
Ahoj Váš BIMBO Embarassed Embarassed Enjoy


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 16:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Platím celej rok a když je počasí jezdím celej rok.
Allianz 2785,-Kč. (loni)

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 17:28  Předmět:  povinné ručení po dobu zimního období. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Platím celej rok a když je počasí jezdím celej rok. Cool

Česká pojišťovna a.s. 2338,-Kč. (letos)


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 17:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

k tomu se vyjadřovat nebudu ......

jenom jedna věc: "povinné ručení (pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla) nemá se silniční daní vůbec nic společného..."


  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 17:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já mám kooperativa taky vždycky do konce litopadu a pak, jakmile se udělá hezky, zajdu tam, zaplatim to zase do listopadu a ješte ten den mužeš sednout a jet - no problem. A značku nikam nenosim, jako skoro všichni Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 18:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já dělám pov. ručení na motku od 1800,- bez bonusu ....... tak kdo bude mít zájem ať si ve čtvrtek vezme velkej techničák a poslední výpis od bejvalý pojišťovny(kvůli bonusům - ty se převáděj)


  
Lexani

Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 20:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S tím částečným placením je ten problém, že pojišťovna ti to klidně pojistí třeba na měsíc, ale když nemáš na nezaplacený období značku v depozitu, tak ti hrozí pokuta. Už maj propojený databáze a dopravní úřady to můžou kontrolovat. A můžou buzerovat mad


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 20:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nám se stalo, že úředníci na DI s dlouhé chvíle začali kontrolovat datum odhlášeného auta s datumem přihlášení potažmo k tomu povinné ručení 3 roky pozpátku a pak ti darmožrouti nám to sečetli a vypálili nám pokutu čádově tisících Kč .
Takže kdo nedá do depozitu , může očekávat dopis od úředníků DI ( nebo kanceláře pojistitelů )


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 20:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já mám flotilovku u Alianz, já 3x (auto, moto, auto), syn 2x,(auto, moto), otec 3X (moto auto.vlek) , všechno je ,pojištěno na moje jméno, bez ohledu kdo je majitelem v TP, když nebouráš (všichni, povinné ručení ) nemá to , podle vlastní zkušenosti, cenovou obdobu, za všechno platím celej rok. Very Happy
V jednotě je síla(KLUB, RODINA) Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 březen, 2007 11:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

fakt by bylo od věci se sjednotit a dát řeč s nějakým pojišťovákem...

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 03 březen, 2007 11:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesně o toto Mě šlo (sjednotit se) a přesně zjistit jak to tedy je, jak píše Petr. Lemmy nabízí pojištění- prosím ho jestli o tom ví víc, ať napíše své skušenosti. Smile Předem děkuji.
O této problematice píší v Českých mot. novinách, asi dvě až tři čísla na spátek. Jestli je někdo má- hoďte to sem prosím. Děkuji Váš BIMBO Surprised Confused song


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 03 březen, 2007 11:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

v tom bych neviděl problém ......... stačí se domluvit a můžeme udělat besedu .......


  
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 03 březen, 2007 12:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zkušeností mám dost ......... vzhledem k tomu že jsem pojišťovák ....... ale nejlepší bude sednout a pokecat o tom.


  
bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 03 březen, 2007 12:10  Předmět:  pojištění Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No jo Lemmy, ale než se sejdem- nešel by nějaký malý článeček(obecně) Smile Smile Prosím,prosím. Asi nás tu bude víc co to bude zajímat a vzhledem k tomu, že seš pojišťovák, tak od Tebe dostaneme fundovanou odpověď. Smile Surprised Ještě jednou díky. BIMBO Enjoy Razz Embarassed


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 03 březen, 2007 12:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

takovej základní návůdek hodně stručnej:
-zjistit si do jaké finanční skupiny pojišťovna patří a jaké má zajištění
-zjistit jak probíhá vyřízení pojistné události
-zjistit možnosti pojištění výši krytí a detaily

ale ve skutečnosti je toho tolik že bych zabral celý fórum sám pro sebe ....... v zásadě platí to že cena je až to poslední ...... na pojistném ušetříš třeba 100,- a při bouračce ti můžou jít z vlastní kapsy tisíce

kdo bude mít ve čtvrtek zájem tak o tom v Praze můžeme pokecat


  
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 08:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli máte nějaký dotazy ohledně povinného ručení, tak Vám budu ve čtvrtek k dispozici ...... můžu udělat nezávaznej výpočet a kdo bude mít zájem tak to můžeme rovnou uzavřít ........ v tom případě s sebou velkej techničák, občanku, a zjistěte si kolik máte bonusů.


Jinak v květnu na trhovkách (třeba v sobotu dopoledne) ,můžu udělat menší školeníčko o smyslu povinného ručení a principu jak to vlastně funguje a na co si dát pozor při uzavírání pov. ručení, výběru pojišťovny apod.


  
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 15:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja mám povinné ručení u ČPP uzavřenou mám takzvanou sezóní pojistku tzn. v praxi že mám pojištění celoroční ale s omezenou dobou platnosti u mně na 7 měsíců když sem si to sjednal tak sem si vybral pojištění od 7.4.xx do 6.11.xx a v tomhle období můžu jezdit a na tohle období 7 měsíců jsem si zaplatil ale pojistka je platná na celý rok takže nemusím dávat značku do depozita ale nesmím vyjet mito tento termín.


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 19:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a pak přijde takový krásný den jako dneska a můžeš koukat na motorku v garáži


najel jsem hezkých 100km, bylo supr

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 21:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

NÁZOR PODLE VLASTNÍ ZKUŠENOSTI, Flotilová pojistka , potvrdí lemmy , celej klub ,nikbo nebouré, 40 - 50 moto, ušetříme ???? Všichni ???, budu zpovídat Lemmyho v SO na MOt 2007. Very Happy drink čti tu zasra*** knihu drink pivo USD nene

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 21:56  Předmět: Skvělý ! Flotilová pojistka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good tak to by mě, taky zajímalo, zda by jsme nemněli klubovou slevu. Enjoy hell Cool


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr