Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 14:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je teda cena Shocked Rozumněl jsi dobře? :-) já dával za neoriginál opěrku, ikdyž s nosičem přes 5000 a to po slevě mad


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 14:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Originál za 2400? to je nějaké podezřelé jak psal Foxxx co já vím tak se originál opěrky pro hondu prodávaly od 6000 a výše holt asi doba popošla no uvidíš Shocked


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Michal Medvěd



Věk: 64
Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 15:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já se taky divil. On se jen usmíval a říkal Já vim že to bylo drahý. Ještě jsem si ověřoval rok výroby já mam to X ve VIN což je model 1999. Vše jsme ověřili. V pátek čekam balík. Pokud přijde dam vědět co tam bylo


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Michal MedvědZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 16:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ano, Já platil něco kolem 2500,-Kč, to souhlasí.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 leden, 2008 20:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MCH Honda, Praha 10 www.hondamch.cz

Opěrku je možno objednat:
r.v. 96 a starší .....není v nabídce
od roku 99 ..........č. 08F75MZ8800................2200,-Kč

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 únor, 2008 01:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mako, díky za info,vše jsem předal dál a snad budoucí majitelka opěrky bude spokojená. Good Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Michal Medvěd



Věk: 64
Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 únor, 2008 12:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak ji mám doma přišla na dobírku 2145 včetně poštovnýho a je to ta co má Mako. Tak se o víkendu budu věnovat rozborce a zborce blatníku dle Mako fotek. Zdar


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Michal MedvědZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 19 březen, 2008 19:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar dotaz kolik maj průměr tycč opěrky ..... pokouším se vyrobit vlastní tak abyc věděl... diky


  
Shnack
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 12 duben, 2008 07:58  Předmět:  Re: Opěrka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Michal Medvěd napsal:
Tak jsem byl včera v Hondě v Liberci a jen tak se ptam na opěrku. Ochotný pan mi povídá. Není problé originál stojí 2400. Ani jsem tomu nemohl uvěřit hned jsem objednal. On objednal ve skladu v Belgii s líbil že do pátku ji mám doma. Tak se tedy těšim.



Hmm, já mám jinou zkušenost. Byl jsem v Praze na Jarově a tam mi řekli, že opěrky nejsou a nebudou vzhledem k tomu, že se šestikilo nevyrábí. Můžeš mi prosim zjistit, jestli v Liberci ještě nějaká je, že bych si pro ni zajel? Bylo by to úplně super!!! Už se z toho hledání můžu podělat mad


  
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 duben, 2008 11:15  Předmět:  Re: Opěrka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Shnack napsal:
Michal Medvěd napsal:
Tak jsem byl včera v Hondě v Liberci a jen tak se ptam na opěrku. Ochotný pan mi povídá. Není problé originál stojí 2400. Ani jsem tomu nemohl uvěřit hned jsem objednal. On objednal ve skladu v Belgii s líbil že do pátku ji mám doma. Tak se tedy těšim.



Hmm, já mám jinou zkušenost. Byl jsem v Praze na Jarově a tam mi řekli, že opěrky nejsou a nebudou vzhledem k tomu, že se šestikilo nevyrábí. Můžeš mi prosim zjistit, jestli v Liberci ještě nějaká je, že bych si pro ni zajel? Bylo by to úplně super!!! Už se z toho hledání můžu podělat mad


Nechoď za kovaříčkem, ale jdi rovnou za kovářem.
Honda MCH (Praha 10), tam není problém. song

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Michal Medvěd



Věk: 64
Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 duben, 2008 21:47  Předmět:  Opěrka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Podle mě ten kdo ti na Jarově řekl že se nevyrábí tomu vůbec nerozumí nebo je línej se podívat do PC. Pokud vím tak na seznamu doplnků stále je. Asi tam nechtějí prodávat tak levné věci.


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Michal MedvědZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SŮĎA



Věk: 60
Založen: 07. 07. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Zdice

Motorka: VT 1100 SC 23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 srpen, 2008 18:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec lidi!
Vím, tématu "opěrka na VT 600" by už chtělo vyměnit olej, ale říkám si pozdě, ale přeci. Sehnal jsem na svoji šestku origo opěrku v Letech u Dobřichovic u Hondů. Skladem je v Belgii, doba dodání zhruba týden. S DPH 2.400Kcz. Takže tak.... Ahoj všem Pavel


Ryby Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SŮĎAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jast



Věk: 79
Založen: 20. 08. 2008
Příspěvky: 226
Bydliště: Uhříněves Vačkářova 569

Motorka: Honda VT 600 C PC21
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 02 červen, 2009 22:38  Předmět:  Opěrka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Pepíno.
Já jsem ji koupil minulý týden v Berouně, ještě jsem ji nenamontoval opěrka je i s nosičem značka TS 800 custom opěrka H. VT 600 C (89-01) tedy na starší typ ale nevím
Adresa: MOTO S+P s.r.o., Na Drážkách 173, 266 01 BEROUN Tel311 685 131, 311 685 254.Je ale dražší 5480,00kč
Ahoj Honza. Help


Beran  Kohout OfflineOsobní galerie uživatele JastZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 03 červen, 2009 15:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže jdeme namontovat opěrku MZ8-800 HONDA VT600 Opěrka zadní r.v.1988-99
tak snad nám tam půjde,,,,,,
pak dodám fotky pokud se povede :-)


Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
merlin.516



Věk: 46
Založen: 28. 02. 2009
Příspěvky: 35
Bydliště: Zlín

Motorka: VT600 CW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 03 červen, 2009 19:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem koupil opěrku v květnu zde: http://www.eshop-moto.cz/detail/honda-vt600-operka-zadni-rv1988-99/
stojí 2144 a je bez nosiče. nosič mi udělal známý v práci z ohnuté pětky plechu. Na fotce je prototyp ve žluté barvě.
Nikomu to nenabízím, nemám možnost jich nechat dělat víc.jenom ukazuju, jak jsem to řešil já.


DSC00235.jpg
 Komentář:
 Velikost:  395.74 kB
 Zobrazeno:  9704 krát

DSC00235.jpg

DSC00231.jpg
 Komentář:
 Velikost:  470.68 kB
 Zobrazeno:  9704 krát

DSC00231.jpg



Váhy Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele merlin.516Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Lexani

Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 červen, 2009 09:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo máme uplně tu stejnou ze stejného e-shopu....
jen máme trochu problém,jak nemáme originál sedlo,ale sedlo zn.Rebel,tak nám nejde zaháknout za zadní háčky,takže zatím je připevněná jen uprostřed a ve předu a pod mím zadkem to budeme muset nějak vymyslet jinak,,,,,


Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní








PříspěvekZaslal: pá 12 červen, 2009 13:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hi! Sorry for not speaking your language...

Im' desperately looking for the sissy bar PLATE that can be seen in the accesories sheet Mako reproduced some posts ago:

Image

Can anyone give me the REFERENCE or PART NUMBER of this plate.

THENK YOU VERY MUCH FROM SPAIN!

A 93' Honda VT600 Shadow owner,
WEKurtz--


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr