Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Honda 24



Věk: 45
Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 19


Motorka: VT 750 C2
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: po 22 červen, 2009 19:53  Předmět: Beee ! Kolísanie otáčok Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Caute potreboval by som poradiť mám shadow 750 c2 2001, mám problém pri naštartovaní za studena cez pouzitý sitič motorkke po 30 sek klesnú otáčky na minimum resp zadochne aj ked je sytič povytiahnutý , ked nastavím otačky manuálne cez skrutku s pružinou tak je to OK, ale ak si idem potom zajazdit aj ked len cca 10 -15 min tak pri zastaveníí shadowky je volnobeh velmi vysoký!!!!


neviete co by to mohlo byť?

alebo mám isť do servisu?

poradte mi prosím

diky


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele Honda 24Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 červen, 2009 22:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když je teplo, může motor mít při uplně vytaženém sitiči už zase moc benzínu a může se "uchlastat". Zkusil bych po nastartování sitič trochu ubrat co to udělá, jinak asi seřídit karburátory a jestli máš najeto víc než 20 tisíc nechat udělat i synchronizaci karburátorů. Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 červen, 2009 00:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jinak ten šroubek s pružinkou slouží k nastavení dorazu táhla plynu a tudíž k otáčkám volnoběhu. Se sytičem nemá nic společného. A když na studenym motoru nastavíš třeba 500ot/min, tak po zahřátí budeš mít třeba 1200ot/min. To je normální.

Táhlo sytiče se rozděluje na dva bovdeny, který vedou přez černý kolínka a matice do karburátoru. Když si ty matice povolíš, tak z karburátoru vytáhneš takový šoupátko(pístek, váleček...) a pružinku. Můžeš si zkontrolovat, jestli se ti hýbou oba pístky stejně (aby nebylo v háji lanko), a jestli tam neni nějakej bordel uvnitř.

Jestli ti to bude dělat i potom, tak budou muset karbce ven.......


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Honda 24



Věk: 45
Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 19


Motorka: VT 750 C2
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 23 červen, 2009 18:19  Předmět:  kolísanie otáčok Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chalani velmi pekne dakujem máte pravdu ked som trochu ubral sitič tak to islo v pohode, dakujem este raz.

som novým majiteľom shadow 750 c2 takže neviem este vsetky čo vsetko ako funguje.


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele Honda 24Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 červen, 2009 19:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dnes ve zprávách na Primě bylo o spoustě nefunkčních motorek kvůli nekvalitnímu benzínu. Pochopitelně o tom kde je nekvalitní benzín se mlčí Sad nedovolují to naše zákony mad Když kupuji pivo vím jaký, proč ne benzín. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 červen, 2009 21:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Aha. No vidíš, já už bych ti rozebral půlku motorky Laughing

Jinak ten benzín mě pěkně štve. Ale já beru prakticky jenom na velkejch benzínkách, tak tam snad neni takový riziko.......


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Honda 24



Věk: 45
Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 19


Motorka: VT 750 C2
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 23 červen, 2009 21:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ked si tak spomínam naposledy som tankoval na nie velmi rozšírenej benzinke 95ku a teoreticky by to mohlo byt tým spôsobené.


ak sa este opýtam


ako som spomýnal som nový majitel honda shadow 750 c2 rocník 2001

moto je donesené z nemecka ma najazdené 21 tis km , co by ste mi potradili aby som si skontroloval?

čo su zakladné kritéria dobre udržiavanej moto? spojka? retaz: zvuk motora?



dakujem


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele Honda 24Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 červen, 2009 09:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

K mému poslednímu příspěvku bych ještě dodal že bylo v rozhovoru naznačeno že mezi hříšníky co se týče kvality benzínu je zapletena i jedna preštyžní značka. Jen vědět která, jak je vidět, nedá se věřit nikomu a ničemu Shocked Kurvy!!! Embarassed Musel jsem si ulevit Sad M.P. - Co se týká kontroly motorky, stav svíček vzduchový filtr asi vyměnit olej v motoru protože nevíš co tam je, dále destičky a kontrola řetězové sady a stav chladící kapaliny. Pochpitelně není nutné vše měnit, snad kromě oleje a ol. filtru Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 červen, 2009 10:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

K Mílovi a benzinům. Je úplně jedno, kde natankuješ. Všechny velké společnosti jezdí pro PHM do Mstětic. Viděl jsem to na vlastní oči, protože jsem tam čtyři roky stavěl golf. Podle mě, záleží na tom, kdo tu kterou pumpu provozuje a jak je kontrolován. Jinak kradou všichni. Začína to u těch, kteří PHM rozvážejí na pumpy. Ti si ukradnou první část, kterou musí pumpař nějak dohnat. A pumpař také jezdí a má příbuzné či známé, kteří kupují se slevičkou ty kvalitní PHM. Pak to musí nějak dohnat. A kdo to soudruzi odsere? My, soudruzi, my.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 červen, 2009 12:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to smutný ale je to tak. Nakopat do Surprised M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr