Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
frenki



Věk: 60
Založen: 19. 07. 2009
Příspěvky: 1


Motorka: Honda VTX 1300 R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 26 červenec, 2009 14:48  Předmět:  Výfuky originální na VTX 1300 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj zdravím všechny.Jsem čerstvě registrovaný a chtěl bych se s Vámi poradit a poprosit Vás o pomoc.Sháním originální starší výfuky na VTX 1300 rok výroby 2006. Motku jsem dovezl z USA a výfuky mám dost drsně dodřené. Help Děkuji za každý tip.


Lev Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele frenkiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: po 27 červenec, 2009 09:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ale ty nemáš hondu shadow Think našeptávání čti tu zasra*** knihu nene


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 červenec, 2009 10:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Anonymous napsal:
ale ty nemáš hondu shadow Think našeptávání čti tu zasra*** knihu nene


Mate proč prudíš ? Slušně se zeptal a když bude někdo vědět zaručeně mu slušně odpoví

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 červenec, 2009 10:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

něco jsem našel v Německu má to docela fajn cenu, německy moc neumím tak bez záruky Smile



eBay US

ebay

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 27 červenec, 2009 16:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já neprudím, byla to jen taková malá sázka o velkou láhev skotské o určité funkčnosti. Razz

frenki omlouvám se , že jsem Ti narušil vlákno,ale stála mi ta láhev za to. Nějaký výfuky jsem viděl v motorcentru v Olomouci určitě mají stránky tak jim zavolej.
Pokud by jsi potřeboval uživatelskou příručku a nebo servisní manuál tak mi napiš na mejl, já Ti to pošlu. Enjoy


  
Anonymní








PříspěvekZaslal: po 27 červenec, 2009 17:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Mate předpokládám,že to takhle s těmi skotskýma zkoušíš často a že si dáš potom do hrdla i na mě. Jinak ti děkuji za typ, laufy jsem v tom Olomouci opravdu našel a už jsem je kontaktoval majlem. Každopádně dlouhé Cobry jsou prostě Cobry a jsou jedinečné.
Ještě jednou děkuji.


  
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 červenec, 2009 18:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mat napsal:
Já neprudím, byla to jen taková malá sázka o velkou láhev skotské o určité funkčnosti. Razz



Mate tak jsme vyhráli flašku oba dva, já se vsadil že uhodnu kdo ten rejpavý příspěvek napsal Smile asi to taky zní jako blbost co ....


příště prosím tě nenič vlákna na tomto fóru, dík

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr