Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 17 červenec, 2009 10:02  Předmět:  sonda zájmu VT 1100C2 ACE Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdravim, trhá mi to srdce ale nejspis se blizi doba kdy ji budu muset prodat, jejiho majitele si peclive vyberu a rad bych zacal pruzkumem tady, jestli by vubec byl zajem a hlavne za kolik.....
upozornuji ze zatim neprodavam,ten čas zatim neprisel....
je to rok vyroby 1996, vyrobena v USA, najeto 47tis km, nove svicky, nova brzdovka, pravidelne menen olej a filtry, i olej v kardanu, masina nic nepotrebuje a nic ji neni, zachovaly lak i chromy, viz foto....
zajima me kolik by kdo nabidnul.....


obrazky 011.jpg
 Komentář:
 Velikost:  197 kB
 Zobrazeno:  6406 krát

obrazky 011.jpg

obrazky 021.jpg
 Komentář:
 Velikost:  63.53 kB
 Zobrazeno:  6406 krát

obrazky 021.jpg

obrazky 028.jpg
 Komentář:
 Velikost:  234.81 kB
 Zobrazeno:  6406 krát

obrazky 028.jpg

obrazky 014.jpg
 Komentář:
 Velikost:  253.52 kB
 Zobrazeno:  6406 krát

obrazky 014.jpg

obrazky 023.jpg
 Komentář:
 Velikost:  184.82 kB
 Zobrazeno:  6406 krát

obrazky 023.jpg

obrazky 030.jpg
 Komentář:
 Velikost:  180.87 kB
 Zobrazeno:  6406 krát

obrazky 030.jpg

obrazky 031.jpg
 Komentář:
 Velikost:  247.65 kB
 Zobrazeno:  6406 krát

obrazky 031.jpg



  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 červenec, 2009 11:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vzhledem k ročníku a kilometrům kdyby někdo dal 110 000 Kč myslím že by to byla hodně dobrá cena Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
cufi
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 20 červenec, 2009 11:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem pro změnu ve fázi sondovací pro nákup. Letos na to zatím nemám peníze ani zdraví. Můj objekt zájmu je hlavně 750, ročník cca 2000 a pak někde hódně daleko 600 (uvidíme podle peněz). Jsem začátečník, takže silnější bych nechtěl, ikdyž kdo ví? Jednou se člověk sveze na něčem lepším a těžko už si zvyká na slabší.
Jinak ta Tvoje mašina vypadá velice dobře. Osobně bych byl ochoten dát tak kolem 95 k.


  
HondaMCH

calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 27 červenec, 2009 18:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

moje motka je sice starsi ale je v super stavu, navic tyhle starsi stroje maj do sebe vic teda aspon podle me nez novejsi veci co ted honda prodava.....souhlasim s mílou a kdyz nahodu tak za min jak 110 ji nedam Smile
a radim koupit aspon tu jedenactku, obsah nicim nenahradis, a velkej poradnej chlap vypada na sestikilu divne Smile tim neci nikoho urazit......


  
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 27 červenec, 2009 18:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

cufi napsal:
Já jsem pro změnu ve fázi sondovací pro nákup. Letos na to zatím nemám peníze ani zdraví. Můj objekt zájmu je hlavně 750, ročník cca 2000 a pak někde hódně daleko 600 (uvidíme podle peněz). Jsem začátečník, takže silnější bych nechtěl, ikdyž kdo ví? Jednou se člověk sveze na něčem lepším a těžko už si zvyká na slabší.
Jinak ta Tvoje mašina vypadá velice dobře. Osobně bych byl ochoten dát tak kolem 95 k.

J8 šel taky poprvé do vyšších kubatur a šlo to.Z obsahu strach mít nemusíš.Jen na kila,mašina je 4x těžší než já. Cool

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cufi
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 31 červenec, 2009 16:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

calif.350 napsal:
moje motka je sice starsi ale je v super stavu, navic tyhle starsi stroje maj do sebe vic teda aspon podle me nez novejsi veci co ted honda prodava.....souhlasim s mílou a kdyz nahodu tak za min jak 110 ji nedam Smile
a radim koupit aspon tu jedenactku, obsah nicim nenahradis, a velkej poradnej chlap vypada na sestikilu divne Smile tim neci nikoho urazit......


Já si zamiloval 750. Pro představu něco takového http://www.motocentrum-tass.cz/nabidka-motocyklu/honda-vt-750-shadow-id:124540.moto nebo http://www.motocentrum-tass.cz/nabidka-motocyklu/honda-vt-750-shadow-id:127975.moto. Ani jednu jsem teda neviděl na vlastní oči, ale vypadají dobře.
Jinak můžu říct, že jsem viděl na vlastní bulvy toto http://www.motobazarbrno.cz/?script_name=detail&motorka_id=21. Dost obouchaná a docela odvaha si za ni říct 99k. Musím uznat, že za 110 ta Tvoje je úplně v pohodě.


  
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 červenec, 2009 19:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cufi, nechci zpochybňovat tok tvých myšlenek ale motorka s kardanem je o polovic starostí míň to znamená VT 750 od 04 nebo VT 1100. To je můj názor Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
cufi
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 31 červenec, 2009 22:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Cufi, nechci zpochybňovat tok tvých myšlenek ale motorka s kardanem je o polovic starostí míň to znamená VT 750 od 04 nebo VT 1100. To je můj názor Embarassed M.P.


No tak to potom jedině tohle http://www.motocentrum-tass.cz/nabidka-motocyklu/honda-vt-750-shadow-id:122002.moto Sranda je, jak člověk začíná s tím, že si koupí šestistovku za 80k a končí cca na 132k Very Happy Jen mám malý problém - finance


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 červenec, 2009 22:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky jsem kupoval u Tasse a pět tisíc jsem tenkrát ukecal. Jinak vypadá jak nová, vozí pěkný kousky Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

cufi
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 01 srpen, 2009 22:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V úterý jedu do Trutnova a nazpět se tam chci podívat. Uvidíme, co vykoukám Shocked


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr