Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martin VT750 C4
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 srpen, 2009 19:24  Předmět:  Podpěry brašen VT750 C4 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Klucíííí, kdo mi poradí??
Koupil jsem podpěry brašen HIGHWAY HAWK, součástí balení jsou i 4šrouby(2delší a 2kratší), kam přijdou který???Je možné, že ty kratší mi na nic nejsou a musím někde v železářství dokoupit ty delší, protože ty kratší mi nejdou utáhnout...

Poraďte...díky odborníkům Good


  
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 05 srpen, 2009 20:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pošli foto,většinou se montují na šrouby nosiče blatníku

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin VT750 C4
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 srpen, 2009 21:31  Předmět:  Podpěry brašen VT750 C4 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

..možná by mohl být problém v tom, že mám namontovanou opěrku..
mad


P1010091.JPG
 Komentář:
 Velikost:  68.02 kB
 Zobrazeno:  6121 krát

P1010091.JPG



  
Lexani

Martin VT 750 C4
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 srpen, 2009 21:47  Předmět:  Podpěry brašen VT750 C4 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

..podpěry..


P1010086.JPG
 Komentář:
 Velikost:  110.25 kB
 Zobrazeno:  6114 krát

P1010086.JPG



  
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 srpen, 2009 21:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Krátké šrouby jsou pro upevnění bez doplňků-opěrky,prodloužení blinkrů,atd.
Dlouhé jsou s doplňky.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 06 srpen, 2009 00:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na fotce s opěrkou máš 3 šrouby.Na 2 je přidělaná opěrka,a na tom jednom ne.Tak ty krátký šrouby přijdou přidělat na místo toho co tam není opěrka (na fotce úplně vpravo).Samozřejmě se musejí prostrčit skrz opěrku brašen,a pak přišroubovat.No a ty dlouhý přijdou na místo těch co jsou těsně před blinkrama (na fotce úplně vlevo).Pokud by Ti ty dlouhý nestačily,budeš muset navštívit železářství,a koupit delší (taky jsem je kupoval.Není to nic těžkého.Doufám,že Ti tento popis bude stačit. Ať se Ti daří. chopper


Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Martin VT 750 C4
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 06 srpen, 2009 06:40  Předmět:  Podpěry brašen VT750 C4 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kluci,
moc děkuju za ochotu a za pomoc...hned to půjdu zkusit!!!
Dám vědět, jak to dopadlo...
chopper


  
Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 17 srpen, 2009 15:27  Předmět:  re Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nevim jak to půjde tobě ,ale kámoš na Spirita koupil tak od nich vzpěry a nakonec si to musel nechat udělat v servisu - ještě dokupoval větší šrouby...


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin VT 750 C4
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 17 srpen, 2009 17:01  Předmět:  Podpěry brašen VT750 C4 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

..tak podpěry brašen namontovány..krátké šrouby, které jsou dodávané v balení, jsou ale prostě krátké, takže jsem musel do železárství a koupit ty delší, jenže závit na těchto šroubech je M10x1,25, což v železářství prý nevedou...takže zatím jsem dal jen černé šrouby-které jsem si prozatím udělal...ale další zádrhel bych v záslepách šroubů(špuntíků), které prostě ne a ne zaklepnout tak, aby drželi..mám pocit, že hlava šroubu je moc dlouhá a špuntík dosedne na ni a nejde zaklepnout dál tak, aby držel..takže ještě si s montáží budu muset pohrát..ale jinak podpěry na motorce vypadají celkem dobře! chopper


P1010094.JPG
 Komentář:
 Velikost:  109.29 kB
 Zobrazeno:  5987 krát

P1010094.JPG



  
HondaMCH

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 17 srpen, 2009 17:37  Předmět:  Re: Podpěry brašen VT750 C4 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin VT 750 C4 napsal:
..tak podpěry brašen namontovány..krátké šrouby, které jsou dodávané v balení, jsou ale prostě krátké, takže jsem musel do železárství a koupit ty delší, jenže závit na těchto šroubech je M10x1,25, což v železářství prý nevedou...takže zatím jsem dal jen černé šrouby-které jsem si prozatím udělal...ale další zádrhel bych v záslepách šroubů(špuntíků), které prostě ne a ne zaklepnout tak, aby drželi..mám pocit, že hlava šroubu je moc dlouhá a špuntík dosedne na ni a nejde zaklepnout dál tak, aby držel..takže ještě si s montáží budu muset pohrát..ale jinak podpěry na motorce vypadají celkem dobře! chopper

Stačí kousek žvejky a drží to jak přibité a kdykoliv to můžeš oddělat,když budou nové šrouby...

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr