Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 20 červen, 2009 17:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

může to být i startér nebo přechoďák na relé popř. vedení

vadný startér bez zátěže může točit a po namontování nikoliv.

vymontovaný startér kontrolovat se zátěží ! v dílnách na to mají přípravky

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 červen, 2009 18:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ok, zkontoluju relé a uvidíme... ale vypadá to, že mě servis asi nemine a to to mě do srazu asi neudělaj... Mad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 červenec, 2009 17:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže měsíc v Surprised a furt to nestartuje...
Startér byl v servisu, kde mi řekli, že je v pořádku, ale že ho nemůžou vyzkoušet do zátěže... což mi opravdu hodně pomohlo... mad
Výsledek je takový, že bez zátěže točí, ale v mašině ne...

domnívám se, že jsou možné dva problémy

1) startér je v řiti
2) je to někde zadřený v motoru a proto tim startér nemůže otočit, ale roztlačit to šlo...

Kdo poradí, zapůjčí nebo vyzkouší můj startér??? PROSIM!!!! Já chci letos jezdit pláč

Help _ Help _ Help _ Help _ Help _ Help _ Help


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 červenec, 2009 23:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to ti Martine nezávidím - napadá mě snad už jen, a to se stávalo, velká vůle rotoru v pouzdrech - při zátěži se rotor vychílí a dře o stator. Podotýkám že jsem nikdy startér z motorky venku neměl ale startéry jsem za komačů opravoval ale zkontroloval bych jestli rotor nemá v pouzdrech vůli. Japončíci to někdy mají až moc přesný Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 červenec, 2009 07:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Měl jsem ho rozebranej, chlápek v servisu taky a nic sme nenašli, proměřil ho a vratil mi ho, že je ok... potřeboval bych ho u někoho vyzkoušet jestli je ok a je problem v motoru, nebo je v haji startér....


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 červenec, 2009 07:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tohle se stávalo na starších autech. Starter běžel, ale s motorem netočil. Stačilo ho připojit na baterku a něčím ho zatížit. My mu na vrakárně běžně dávali sežrat kus dřeva. Pokud vyfrézoval oblouk, byl OK.
Co bez svíček, točí???

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 červenec, 2009 07:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bez svíček netušim... co tím poznám?


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 červenec, 2009 11:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Poznáš jestji utočí motor na prázno,tedy bez komprese.M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 červenec, 2009 12:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to vyzkousime jak bude chvile... diky


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 srpen, 2009 16:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže pokud tomu rozumim, když vyndam svičky a startér bude točit motorem je jisto jistě v prdeli startér? mad

Teď jsem mluvil s klukem ze servisu a říkal že je to na 99% startér, že motor bude ok...

Kde seženu novej? a neříkej te mi partsdepot.cz tam ho maj za 16 000!!! Shocked


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 srpen, 2009 17:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ideálné by byla oprava starého teda... na ebay stoji novej 100 babek + 40 doprava... to uz je lepší než 16 000, ale furt je to 2 měsíce čekání...

Dá se to vůbec opravit?


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 srpen, 2009 20:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jsou lidi kteří by asi dokázali opravit stator ale rotor, to by asi bylo horší. Zkoušel jsi protočit motor bez svíček?


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 srpen, 2009 22:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě bych dodal že zkušený autoelektrikář by měl umět proměřit stator i rotor zda není vinutí někde seklý na kostru atd. Takový opravaři byli a snad i jsou akorát ty co jsem znal já už nejsou mezi živými Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Monkey



Věk: 54
Založen: 22. 07. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha

Motorka: VT 750 C2 ACE, VT 125 ,VT 500C, VTX 1300
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 srpen, 2009 22:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Ještě bych dodal že zkušený autoelektrikář by měl umět proměřit stator i rotor zda není vinutí někde seklý na kostru atd. Takový opravaři byli a snad i jsou akorát ty co jsem znal já už nejsou mezi živými Sad M.P.


Mám za to, že toto se zkouší u závěrečných zkoušek na učilišti...


Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele MonkeyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 srpen, 2009 17:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tímto bych chtěl poděkovat Monkeymu, který si mou mášu povolal k sobě do ordinace a diagnostikoval mi špatnou baterku mad

Teď zalezu někam hluboko, kde se budu osamotě potají stydět Embarassed

Záhada rozklíčována...

Díky Míro Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 srpen, 2009 22:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to by mě ani v duchu nenapadlo, že jsi tuto možnost nezkusil jako první. Sad Hlavně že holka už zase vyšlapuje Good M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 27 srpen, 2009 06:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nejhorší je, že zkusil... vyzkoušel jsem upně všechno, ale asi tam byl nějakej přechoďák, jinak to snad není možný.


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 27 srpen, 2009 10:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlavně když šlape, stávají se horší věci. Alespoň je to poučení pro příště. Very Happy


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr