Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
SAMANN



Věk: 47
Založen: 22. 04. 2009
Příspěvky: 151
Bydliště: Žatec, Pražská 2533

Motorka: Shadow VT 750 C2
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 15 říjen, 2009 23:42  Předmět:  Zima Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Konec sezóny se blíží, a tak se chci s vámi poradit, co by měl dělat správný motorkář v zimě. Teda kromě.. drink , pitný režim dodržuji celoročně. Cool MĚJTE SE KRÁSNĚ, AHOJ ŠAMANN Cool




Naposledy upravil SAMANN dne pá 16 říjen, 2009 08:28, celkově upraveno 1 krát
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SAMANNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
SAMANN



Věk: 47
Založen: 22. 04. 2009
Příspěvky: 151
Bydliště: Žatec, Pražská 2533

Motorka: Shadow VT 750 C2
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 15 říjen, 2009 23:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Embarassed


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SAMANNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 říjen, 2009 18:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

správný motorkář jezdí celý rok Very Happy

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 říjen, 2009 20:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak nekdo uz napsal - spravny motorkar jezdi celej rok (byt treba jenom do prace ) a hlavne - JEZDI NA SLONI SRAZ ELEFANTTENTREFEN ale tady na foru jsou jenom kecalove Good pac na slonech jsem zadneho tady z fora nepotkal DOUFAM ZE JSEM ZASE NASRAL HROMADU LIDI Surprised


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 říjen, 2009 22:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě už nic nasrat nemůže a jako správnej motorkář jsem jezdil denně za komunistů do práce na Simsonu enduru ve sněhu i při -20 ale to mi bylo jako Tobě. Nyni musí byt minimálně 10 a spíš 15 stupňů, svítit sluníčko, nesmí pršet, moc foukat abych se mohl kochat Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
SAMANN



Věk: 47
Založen: 22. 04. 2009
Příspěvky: 151
Bydliště: Žatec, Pražská 2533

Motorka: Shadow VT 750 C2
honduras.gif
PříspěvekZaslal: so 17 říjen, 2009 13:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Mě už nic nasrat nemůže a jako správnej motorkář jsem jezdil denně za komunistů do práce na Simsonu enduru ve sněhu i při -20 ale to mi bylo jako Tobě. Nyni musí byt minimálně 10 a spíš 15 stupňů, svítit sluníčko, nesmí pršet, moc foukat abych se mohl kochat Embarassed M.P.
Good Good Good SVATÁ PRAVDA, ČLOVĚK BY SI MĚL JÍZDU NA MOTORCE VYCHUTNÁVAT chopper, A NA ZIMNÍ POČASÍ, BUDE LEPŠÍ HONDA CIVK, VŠAK VÍME, 8)tak už na ní šetřim, zatím se musím spokojit s fóbií. Laughing tak slunce v duši. song


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SAMANNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr