Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 18 listopad, 2009 13:45  Předmět: Otázka Pomocny vzduchovy filtr u VT 600 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vcera jsem mel rozdelany sani u sve VT 600 a nasel jsem nejaky rozpadeny pomocny vzduchovy filtr (v manualu na strane 22 oznacovany za Hilfsluftfilter - Einsatz). Byl rozpadeny uplne na prach. Chtel bych se zeptat, jestli nekdo nemate tip, kde by se dal koupit novej ci cim by sel nahradit. Dale bych se rad zeptal, jestli nekdo nemate kontakt na prodejce chromovanych sroubu. Potrebuju M12x1 na novy stupacky.


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Standa



Věk: 62
Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 18 listopad, 2009 17:00  Předmět:  sání Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

..ahoj,jestli myslíš ten filtr na volnoběh , (pod obdélníkovým,krytem s gomovou hadicí)tak možná ho někde doma mám,ale jinak je to obyčejný molitan cca 4mm tlustej a používají ho všichni čalouníci.A šrouby si kup nerezový ve fabory-mají pobočky všude po republice. Najdeš to na webu Nebo : www.akros.cz Standa


Štír Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele StandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 listopad, 2009 13:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jj. Mel by to byt ten filtr pod obdelnikovym krytem (nicmene zadny jiny krome hlavniho jsem v sani nenasel). Ohledne tech srouby bych tam radeji dal pochromovane. Mam to na novy stupacky a ty srouby budou dost na ocich. Tak bych chtel, aby to nejak vypadalo song . Nasel jsem pochromovane srouby na http://www.chopperhorse.cz/sroub/ , ale nemaji tam uz M12x1 Help


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Standa



Věk: 62
Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 20 listopad, 2009 13:26  Předmět:  ŠROUBY Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

..s těma šroubama bych si dovolil oponovat. Stačí je před namontováním přeleštit filcovým kotoučkem ve vrtačce a lesk je stejný a hlavně nerezatí. To se o chromu říct nedá.


Štír Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele StandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
merlin.516



Věk: 46
Založen: 28. 02. 2009
Příspěvky: 35
Bydliště: Zlín

Motorka: VT600 CW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 21 listopad, 2009 13:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj, zaujala mě vaše diskuse o fitru na volnoběh. Vůbec jsem ale nepochopil váš popis jeho umístění.Měl jem nedávno taky rozdělané sání a nic kromě veůlkého vzduchového filtru jsem tam neobjevil, tak se chci zeptat kde to přesně má být nebo jestli je to na všech šetkách nebo jenom na některých ročnících. Já to mám tak jak je to na obrázku je tam někde ten fitr o kterém mluvíte nebo je upně jinde?


Váhy Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele merlin.516Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 09:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to nevim, na kterych šedkách to je či neni. Ja to mam na VT 600 C z roku 1989. Koukni do manualu: http://www.vt600.net/manuals/manual_bucheli/pdf/Manual_Bucheli_VT600.pdf.
Je to na straně 22 v obrázku 36. Zminovany filtr je označen jako bod 9. Toto schema plne odpovida tomu, jak to mam na sved šedce. Jinak by se stejně rád zeptal, jestli je možné někde tento filtr sehna (myslim origos pro tuto aplikaci).


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Standa



Věk: 62
Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 11:47  Předmět:  filtr Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nevim jak je to u tvé verze s jedním karburátorem, starší stroje měli dva karbece a jinej vzduchovej box ( s dvěma přívodníma hadicema). U tvé Šedky asi už není. Jinak filtr budou mít v každém zastoupení Hondy na objednání. Kdo chce kam pomozme mu tam, kurňa chlapi ! Nevyhazujte prachy za pičoviny . Vašemu motoru bude uplně jedno jestli to je molitan China nebo z CR. Množství vzduchu pro volnoběh je dané přívodní centimetrovou hadicí a ten molitan už to nijak neovlivní.


Štír Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele StandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
merlin.516



Věk: 46
Založen: 28. 02. 2009
Příspěvky: 35
Bydliště: Zlín

Motorka: VT600 CW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 14:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to jste mně uklidnili, už jsem měl strach že mi tam něco chybí Smile tady na tom obrázku je vaše sání a má to tam číslo 11 že?
Jinak kdybys trval na orig. filtru a nechtělo se ti shánět po Hondách tak já jsem si nedávno objednával siletbloky do řízení tady: www.partsdepot.cz nevím jestli tam mají vše na všechny ročníky, po tom jsem nepátral, ale vybíráš si to tam z takových to obrázků z microfische jako tady ukazuju, jenom jiné mají číslování. To jenom pro případ že by v hondě nebyli moc ochotní, což by nebylo leckde moc překvapující. Jinak ale souhlasím s tím ,že v tomto případě obyčejný molitan postačí Smile


Váhy Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele merlin.516Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 17:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja netrvam na originalu. Souhlasim se Standem. Ale nemam vubech tucha jak hustej molitam tam mam dat Sad . Kdyz jsem to rozdelaval tak ten starej filtr byl uplne rozsypanej (totalne se rozpadl na prach). Muzete poslat nejaky foto, jak ten filtr asi vypada ci jak hustej molitan tam dat?


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Standa



Věk: 62
Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 listopad, 2009 13:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ok je to 11. Hledal jsem ho doma,ale je fuč. Ale je to opravdu jedno. Já zašel k čalouníkovi a tem mi dal 3mm tlustej .Jenom jsem zkusil jestli jde krz něj dejchat a bylo. Budou ho mít v každé prodejně látek.


Štír Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele StandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr