Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Macan
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 09:00  Předmět:  výměna motoru? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,chci se zeptat,jde dát motor např.:z hondy vt 750,nebo hondy vt 600 do hondy vt 500,nebo hondy vt 125?Děkuji


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 12:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to asi nepůjde, jsou tam rozdíly v rámech a i uchycení motoru ale hlavně co STK Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 13:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtěl by si mít nabušenou mašinu na 125covejch papírech vid ?? :-)
Bohužel každej z motorů je konstrukčně úplně jinej. A ani jeden by jsi nenacpal do 125kovýho rámu. Už od pohledu.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

maca888
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 25 listopad, 2009 20:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A jiný motor by tam nešel?


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 listopad, 2009 20:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jedině že by jsi tám dal jinou stopětadvacitku Sad - Prodat a koupit větší kalibr Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
maca888
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 25 listopad, 2009 20:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdyby mi bylo víc a měl bych papíry,tak mile rád Smile


  
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 listopad, 2009 21:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Neboj, dočkáš se, co já bych za to dal kdyby mi bylo jako tobě Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 listopad, 2009 21:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

možná se bude prodávat nějaký KIT

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 25 listopad, 2009 21:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

buď rád,že máš to co máš,za nás byly fichtly max,Mustang

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 25 listopad, 2009 21:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Petr: Kity se prodávaj na 200ccm a 170ccm, ale potom to nevydrží klika a máš motor v pr****, tudíž nebrat zbytečné peníze.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 listopad, 2009 07:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mně i Gorkymu 125-cítka Šedivka jezdila velmi slušně, no ale jestli chceš jezdit kudlu,tak to jedině 2T Cagivu Mito Very Happy

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
maca888
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 26 listopad, 2009 15:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak mně to taky nejezdí špatně,skoro 130 z toho vymáčknu,ale do kopce(obzvlášť,když jsem naložený) to žádný zázrak není Sad No nad 2T jsem taky přemýšlel,ale s moji postavou(skoro 2metry),bych na silničce vypadal jak ........
Jo a našel jsem pána,který se několik let zabívá motorkami a živí se s tím(a velmi slušně).Pán by mně ten motor tam uďál,prý by to nebyla sranda,ale šlo by to,jenom najít ten nejvhodnější motor.
A ještě jsem se Vás chtěl zeptat,teď mě napadlo,zda-li by nešlo vybrousit třeba válce,nebo něco podobného?


  
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 listopad, 2009 16:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chlape, nevyhazuj peníze za blbosti, to že ti to pojede o pět víc má význam? Neboj, dočkáš se a pak peníze investuj do něčeho pořádnýho Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
maca888
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 26 listopad, 2009 17:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já si to říkám taky,ale chtěl bych do toho jít,v 18stejně plánuju auto a pořádnou mašinu až od 21 Very Happy A co ty válce jde s tím něco?


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 listopad, 2009 17:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přebroušením získáš nula nula Nic a o zvýšení obsahu ti psal Gorky Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr