Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
merlin.516



Věk: 46
Založen: 28. 02. 2009
Příspěvky: 35
Bydliště: Zlín

Motorka: VT600 CW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 listopad, 2009 20:38  Předmět:  Držák na plexi Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar všichni, rozhodl jsem se, že si na příští sezónu pořídím plexi. Chtěl jsem nějaké s uchycením na šavle což na šestku byl docela problém, tak jsem koupil universál montážní sadu, skoro stejnou jako má známá na Vdově. Tedy tuto montážku http://www.motosp.cz/as-300a2-univerzalni-montazni-sada-pro-plexi-custom-chromovana-uchyt-na-vidlice-20627.html s tím největším plexi co k tomu jde.
Monáž se trošku zkomplikovala a po pár přitažení a povolení jsem jsem zrušil původní šrouby ,které měly hlavy imbus, takže flexa a vrtačka abych se jich zbavil a koupil jsem normální. Už už jsem měl radost ,že to tam drží ,ale požád jsem nebyl spokojen se sklonem a rýpal se v tom tak dlouho až mi praskla litinová chromovaná vnější část objímky šavlí. (viz návod k montáži u výše uvedeného odkazu)Tak jsem zas v pr...
Reklamovat montážku nemůžu protože už nemám orig. šrouby a pod. Napadá vás jak to jinak uchytit na ty šavle? Zkoušel jsem objímky kterýma se připevňujou trubky do zdi, ale ty nemají správný průměr, nejsou zrovna z nejpevnějšího materiálu a jsou přes gumu. Na motce to sice drží a nevypadá to ani tak zle, ale nevím, až s tím na jaře vyjedu, jestli to nebude na těch gumách jezdit nebo se vlnit a navíc mi teď plexi leží na hraně tachometru. Takto to vypadá pevně, ale jestli by někoho napadlo něco lepšího, byl bych klidnější. Novou montážku kupovat nebudu, teď nejsem zrovna při penězích.


Váhy Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele merlin.516Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 listopad, 2009 16:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě se osvědčilo nejlépe jako držák plexi na vidle-DRŽÁKY NA SVĚTLO. song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
merlin.516



Věk: 46
Založen: 28. 02. 2009
Příspěvky: 35
Bydliště: Zlín

Motorka: VT600 CW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 listopad, 2009 20:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslíš nějaké samostatné držáky na každou vidli zvlášť? Nemáš foto nebo odkaz? Něco jsem už na netu zahlédl, ale nechtěl jsem za to vyhazovat prachy kdyby to nesedělo. Jesli můžeš hoď mi sem foto jak to máš na motce pls.

Pepino napsal:
Mě se osvědčilo nejlépe jako držák plexi na vidle-DRŽÁKY NA SVĚTLO. song


Váhy Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele merlin.516Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Lexani

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 listopad, 2009 18:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jsou to obyčejné chromované držáky na světlo-mají je všude.
Délku si odhadneš podle toho jak moc chceš plego klopit.
Cena cca 400kč za pár.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
merlin.516



Věk: 46
Založen: 28. 02. 2009
Příspěvky: 35
Bydliště: Zlín

Motorka: VT600 CW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 listopad, 2009 18:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

myslíš např.takovéto? http://www.moto-david.eu/svetla-k_1520/hlavni-svetla-k_1495/
Momentálně mám v železářsví objednané toto: http://www.ataxtech.cz/vyr.php?id=1433&skup=6&pod=-1&sort=2 akorát to zas není přesný rozměr lítají tam 3mm ale doufám že to půjde stáhnout tak aby to drželo pevně. Když to zas nepásne zkusím ty držáky. Já mám trubky 39mm takže ty za 4 kila by byly asi malé. Sad

Pepino napsal:
jsou to obyčejné chromované držáky na světlo-mají je všude.
Délku si odhadneš podle toho jak moc chceš plego klopit.
Cena cca 400kč za pár.


Váhy Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele merlin.516Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 listopad, 2009 09:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Protože se mi prala přídavná světla s plexi, byl jsem donucen předělat držáky od Givi předělat a použil jsem tyhle objímky. Mám je přímo na řidítkách a jejich použití je universální. Drží mi GPS i druhý klakson. Vypadají daleko lépe a hlavně ti nepoškodí tu trubku pod nimi, jako zřejmě objímky z železářství. Dají se koupit téměř všude (Y-shop, Bikers Crown, ...), stačí si jen vybrat správný průměr.
Pokud je budeš chtít dát na vidle, bude asi problém, protože jsem chtěl dát na Hančinu VT600 přes tyto objímky přídavná světla (nebo dát jinam blinkry, teď nevím) a měli jiný průměr než prodávané objímky. Pak jedině Pepínem anoncované držáky hlavního světla, které si dobře trefil, nebo si nechat něco udělat.

Proto je každý správný chopper/custom originál, protože každý majitel má své nápady a řešní. Tak popřemýšlej a na něco přijdeš. Think
Pokud bych to měl brát podle sebe, tak až tak třetí řešení je to pravé ořechové (a někdy taky ne).och


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 listopad, 2009 12:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

merlin.516 napsal:
myslíš např.takovéto? http://www.moto-david.eu/svetla-k_1520/hlavni-svetla-k_1495/
Momentálně mám v železářsví objednané toto: http://www.ataxtech.cz/vyr.php?id=1433&skup=6&pod=-1&sort=2 akorát to zas není přesný rozměr lítají tam 3mm ale doufám že to půjde stáhnout tak aby to drželo pevně. Když to zas nepásne zkusím ty držáky. Já mám trubky 39mm takže ty za 4 kila by byly asi malé. Sad

Pepino napsal:
jsou to obyčejné chromované držáky na světlo-mají je všude.
Délku si odhadneš podle toho jak moc chceš plego klopit.
Cena cca 400kč za pár.


Jsou to ony ty držáky,
Rozdílný průměr s trubkama se kompenzuje slabou gumou.
Je to i opatření proti poškození trubek proti oděru při chvění plexi.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
merlin.516



Věk: 46
Založen: 28. 02. 2009
Příspěvky: 35
Bydliště: Zlín

Motorka: VT600 CW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 listopad, 2009 13:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dík za tipy, plexi musí přijít na šavle kvůli zbytku montážní sady a řídítka mám rovné a na nich už gps a zásuvku, tak proto jsem chtěl uchycení na šavle. Původní litinové objímky žádnou gumu neměly a trubky nijak nepoškodily (při montáži a demontáži a tak párkrát dokola) ale za jízdy jsem to nezkoušel. Zatím zkusím opatrně ty objímky z toho železářství protože je to nejlevnější varianta- montážka je na uchycení přes 4 šrouby(dva a dva na každé straně asi deset čísel ned sebou) takže by dva kusy jakýchkoliv objímek asi nestačily, pokud bych to ještě nějak nepředělal. Dám tam taky nějakou gumu a uvidím jak to sedne. Když to nebude půjdu do těch držáků co mi radí Pepino. Novou montážku kupovat nebudu, mám obavy že bych tu litinu zas zničil.


Váhy Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele merlin.516Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
janko4183



Věk: 41
Založen: 09. 04. 2009
Příspěvky: 4



slovakia.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 prosinec, 2009 10:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

O nejakom držiaku tohto plexi stítu niekto nevie za rozumnu cenu??? U nás na SK mi ho ponukaju za 125 Eur a zda sa mi to nekrestansky veľa.


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele janko4183Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr