Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 prosinec, 2009 00:33  Předmět:  Led žárovka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vím že už se tady o tom psalo ale uvažuji že bych do hlavního světla koupil Led žárovku H4. Není to sice schváleno ale vzhledem k tomu že jsem po tmě s motorkou co ji mám vlastně ještě nejel, tak mě ani netrápí že to v noci svítí mizerně. Co mě ovšem překvapilo že žárovka svítí pouze na tlumené světlo, nebo blbě hledám nebo v žárovce to propojit, nevím. Má někdo zkušenost Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 prosinec, 2009 00:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Mílo,

tu LED H4 žárovku jsem měl doma
Jak píšeš svítí všechny LEDky najednou a funkce dálkové/potkávací není u této LED žárovky tech. možná protože to u normálních žárovek je zabezpečené konstrukcí vláken a odrazů.

Jako denní svícení je to asi dostatečno ale v noci bych s tím jet nechtěl. pak jedině na přídavné dálkové světla.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 prosinec, 2009 01:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kámoš zkoušel také LED do hlavního světla a upustil od toho nápadu. Sice prý je udávána větší svítivost než u klasické H4. Ale klasika je v reálu o dost lepší. LED sice svítí intezivněji, nicméně dosah toho světla je mnohem horší než klasické H4. Takže jak píše Petr. Jako denní svícení jo,ale na noc rozhodně NE.


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 prosinec, 2009 01:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK, no jak píšu v noci nejezdím tak to možná zkusím. Mě spíš vadí že když staruji a mám rosvícený světla tak toho baterka má skoro dost a když světla vypnu tak zase zapomenu rosvítit, prostě dědkovatím. Zkoušel jsem najít něco na automatické rosvícení světel a to co měl můj táta na stodvacítce bylo supr protože rosvítilo světla až deset vteřin po nastartování ale už se to asi nevyrábí a Škodovka byla ekologicky zlikvidována Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 prosinec, 2009 02:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady sem nasel nejake spinaci rele, ktere by se dali pouzit... tak na to mrkni treba to pomuze...

http://www.autoelektrika.cz/autoelektro-prislusenstvi-doplnky/rele-automatickeho-rozsvecovani-svetel.html


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 prosinec, 2009 02:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dalsi tady...

http://www.kuncicky.cz/automaticke-rozsveceni-svetel-ASS1/


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 prosinec, 2009 10:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mílo já bych na to šel naopak, koupil bych cca za 100Kč rozpínací relé zapojil ho do "světelného okruhu " a rozpínání ovládal startovacím tlačítkem. Tj v době startu by jsi nesvítil.

U VT1100 je to vše dobře technicky řešitelné v krabičce pod nádrží, jestli chceš dohledám příslušné dráty.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr