Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
risose



Věk: 43
Založen: 12. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Senica

Motorka: honda shadow vt600
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 leden, 2010 21:24  Předmět:  nakup cez ebay Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim vas.Chcel by som poprosit niekoho z vas kto ma skusenosti s nakupom cez ebay aby ste mi napisali na sz alebo mail.dik


Ryby Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele risoseZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 leden, 2010 21:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já mám zkušeností habaděj

jinak více info tady

jak nakupovat na ebay

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Standa



Věk: 62
Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 leden, 2010 13:06  Předmět:  nákup na ebay Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já taky z US. Používám služeb (ebay.cz) zadarmo se zaregistruješ ,dostaneš heslo a jméno které jsi si zvolil,vybereš si zboží za hotovou nebo dražební cenu , zadáš odkaz zboží do kolonky odešleš . Obratem tě přijde cena a číslo učtu na který to zaplatíš a za 14 dní to máš doma. Při každé operaci ti dojde zpráva co se zrovna děje s tvou zakázkou - obchodem..Má to tu výhodu,že koupíš i to zboží které ti do ČR nikdo nepošle. Mají sklad v US a tam sedí človíček kterej do rozesílá do evropy. Poplatky za službu jsou malé cca 10 USD. ostatní co zaplatíš je stejné jako kdyby jsi to zařizoval sám. Můžeš mi zavolat jestli budeš mít nejasnosti. Standa 608 198 472


Štír Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele StandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr