Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
pexesoo



Věk: 38
Založen: 16. 04. 2009
Příspěvky: 14
Bydliště: jeseník

Motorka: shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 leden, 2010 12:46  Předmět: Roleplay VT 600 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojky no tak já začátečník v jízdě v jedné stopě, málo zkušený v údržbě stroje jen nepřišel na to jak se dostat k malému kolečku od řetězu . Je tam nasazené víko které drží zespod šroubem ale vrch nevím .... nejde to a nejde.... Confused


Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele pexesooZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 leden, 2010 14:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

povolis spodni sroubek tam je 10orech a vrch je jen narazem v gumovem spuntu trochu zaber a je kryt venku Laughing


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: út 12 leden, 2010 14:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pozor, nahoře je ještě závlačka!!

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 leden, 2010 14:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

je tak to jsem ani netusil ze tam je zavlacka zadnou jsem tam nemel.Prosim te Týšo ,kde je ta zavlacka?Myslis jako na deklu u retezovky?


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: út 12 leden, 2010 15:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

davidus napsal:
je tak to jsem ani netusil ze tam je zavlacka zadnou jsem tam nemel.Prosim te Týšo ,kde je ta zavlacka?Myslis jako na deklu u retezovky?


Ano. Je na tom čepu hned za startérem....

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
pexesoo



Věk: 38
Založen: 16. 04. 2009
Příspěvky: 14
Bydliště: jeseník

Motorka: shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 leden, 2010 15:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky pánové no tak já to dneska zkusím Laughing Cool


Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele pexesooZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

František



Věk: 47
Založen: 13. 08. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Duchcov

Motorka: VT 1100 C,VTX 1300-C
honduras.gif
PříspěvekZaslal: út 12 leden, 2010 20:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Snad to pujde mam furt nějakej velkej format.FFF.


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele FrantišekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr